Sadri Şener: "NTV varken FB TV'ye gerek yok" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sadri Şener: "NTV varken FB TV'ye gerek yok"

5kdv7.jpg
09.05.2012 - 00:22

Habertürk ekranında Fatih Altaylı'nın sorularını yanıtlayan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in medya eleştirileri devam ediyor.

Geçtiğimiz akşam TRT'ye canlı yayına bağlanan ve yayınların tarafsız olmadığını söyledikten sonra telefonu kapatan Sadri Şener bu kez Habertürk TV ekranında NTV'yi topa tuttu.

NTV VARKEN FB TV'YE GEREK YOK

NTV'nin açıkça Fenerbahçe yanlısı bir yayın yaptığını savunan Şener, "NTV varken FB TV'ye gerek yok zaten" dedi. Medyada Fenerbahçe'nin ağırlığı olduğuna dikkat çeken Şener, NTV'nin patronu Ferit Şahenk için ilginç ifadeler kullandı.

Cevap: Sadri Şener : "NTV varken FB TV'ye gerek yok"

tamam doğru söylüyorsun sadri başkan ama bu demirören faciasını sen desteklemedin mi?

iş işten geçti sadri başkan adamlar pisliklerinin üzerine beyaz gömlek giydi!

sende istemeyerek de olsa o beyaz gömleği giydirenleri destekledin!!!

bu adam seçilmeden önce demedimi Türk takımları avrupaya gitmesede olur diye!!!

sende körü körüne desteklemedin mi?

sırf kupamı alayım susayım diye???

serdar ince iyimisin arkadaşım niye kendini alıntılayıp sadri başkana giydirip duruyorsun ya mesajını editle yada tüm içini tek mesajda dök. Post kirlilği yapma lütfen.

sende istemeyerek de olsa o beyaz gömleği giydirenleri destekledin!!!

Sadri Şener'in "Neden Demirören'i desteklediğiniz?" şeklinde ki soruya verdiği cevap şu "zamanla göreceksiniz..Biz oraya iki adamımızı soktuk."dedi. ben o gün anlamamıştım ama PFDK kararları açıklandığında anladım.. Orada FB kararları oy çokluğuyla alınmadıysa buda PFDK'nın içinde ki trabzonluların başarısıdır. Bütün tartışmalar kavgalar herşey dışarı sızıyor PFDK içinde ki!

Ve geçen gün Kanaltürk'de Sadri Şener'e sorulan soru "desteklediğinize pişman mısınız?" ve cevabı "Biraz pişmanım ama biz kurullara adamlarımızı sokmayı başardık bu önemli birşeydir Galatasaray ve Bursa pasif kalmayıp onlarda adamlarını soksalardı böyle rahat karar alamazdılar..."

Şimdi soruyorum haksız mı?

Sadri Şener'in "Neden Demirören'i desteklediğiniz?" şeklinde ki soruya verdiği cevap şu "zamanla göreceksiniz..Biz oraya iki adamımızı soktuk."dedi. ben o gün anlamamıştım ama PFDK kararları açıklandığında anladım.. Orada FB kararları oy çokluğuyla alınmadıysa buda PFDK'nın içinde ki trabzonluların başarısıdır. Bütün tartışmalar kavgalar herşey dışarı sızıyor PFDK içinde ki!

Ve geçen gün Kanaltürk'de Sadri Şener'e sorulan soru "desteklediğinize pişman mısınız?" ve cevabı "Biraz pişmanım ama biz kurullara adamlarımızı sokmayı başardık bu önemli birşeydir Galatasaray ve Bursa pasif kalmayıp onlarda adamlarını soksalardı böyle rahat karar alamazdılar..."

Kesinlikle haklı ama bizim başkan burada ki işlerin nasıl işlediğini bilmediği için bunlar başımıza geldi, yöneticilerin kesinlikle ona yardımcı olması lazımdı. Herkesi kendisi gibi fair play ruhu taşıyıp adil olcağını düşünmemek gerekir burası Türkiye.

Kurullar hakkındaki eleştirisinden ötürü %100 haklı.Bu hareketimizle meydanı resmen Fenerbahçe'ye bıraktık.

Üst Alt