Sadri Şener: "Yeter artık, kupamızı verin" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sadri Şener: "Yeter artık, kupamızı verin"

Cevap: Sadri Şener: "Yeter artık, kupamızı verin"

Bana buyuk babaanne'mi hatirlatiyor. Rahmetlinin zamaninda sefillik coktu. Insan peynir ekmegi zor bulurken, buyuk babaanne'm tavuk isterdi. Hasta yataginda bile tavuk, tavuk diyerek gitti rahmetli.

Adam haklı ya. Fener gibi şikeci bi kulüp hala 2011 yılı şampiyonu gözüküyor.

Cevap: Sadri Şener:Yeter Artık,Kupamızı Verin

Bunlarında derdi kupa anasını satayım tabi 30 senede bir şampiyonluk mücadelesi verirsen kupamda kupam diye kıçını yırtarsın..Bir açıklamada siz yapın ,ne salak adamlarsınız siz ya

Trabzon ne zaman sampiyonluga oynadiysa fenerbahce türlü türlü oyunlarla ($ike) sampiyon oldu. Bi güzelde örtbas ettiler.

Adamlarin en az bariz 3 sampiyonlugu calindi sen neden bahsediyorsun?

Cevap: Sadri Şener:Yeter Artık,Kupamızı Verin

Trabzon ne zaman sampiyonluga oynadiysa fenerbahce türlü türlü oyunlarla ($ike) sampiyon oldu. Bi güzelde örtbas ettiler.

Adamlarin en az bariz 3 sampiyonlugu calindi sen neden bahsediyorsun?

90li senelerin basinda çaldilar 96 da çaldilar 2011de çaldilar ben zaten 96 senesine kadar Trabzonspor'u tutuyordum sonra Galatasaray'li oldum bu Şikebahçeynen ugrasabilecek tek takim oldugumuz için ..

Bu adam ile ilgili haberler ya 'kupa kupam kupami istiyorum' tarzi ya da PFDK'a sevki :asd:. Bikmadin mi dede'cim.

Üst Alt