Sadri Şener: "Yeter artık, kupamızı verin" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sadri Şener: "Yeter artık, kupamızı verin"

"Artık kupamı ver"

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Antalya Belek'te basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

fft1mm1595451.jpg

Şener, artık şampiyonluk kupasının kendilerine verilmesi gerektiğini ifade ederek, "Bu kadar yazılan çizilenden sonra bu kadar tapelerden sonra artık benim kupamı ver. Başka bir şey istemiyorum. Bu işin karşılığı küme düşmedir. O da uygulanmalıdır" ifadelerini kullandı. Şener, iddianamelerde ismi geçen kulüplerin küme düşürülmesi halinde Türk futbolunun yara görmeyeceğini de söyledi.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Antalya Belek'te takımın kamp yaptığı otelin sahasında, antrenman öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Şener, Olcan'ın takımla birlikte antrenmana çıktığını ifade ederek, "Olcan'ın kulübüyle anlaşma bitti kendisiyle ilgili imza safhası var. Bu akşam bizimle antrenmana çıktı. Yazışmalar bitti bir imzası var. Olcan'ın menajerleri de Ankara'da, Tuncay Bekiroğlu ile konuşuyor. Sezer Badur'u da Gaziantep istedi. Sezer bizim mukaveleli oyuncumuz. Ama Sezer Badur parasının ödenmediğini sanarak sözleşmesini feshettiğin sandı. Fesihler öncesinde noter ihtarnamesi göndermesi lazımdı. Alman ekollerinde bu çok oluyordu. Türkçe'yi pek iyi bilmiyor sanırım ondan. Bizde onun üzerine şikayette bulunduk. Bundan sonra kendi bir kulübe gidebilir ama o kulüpten ileride çıkabilecek her zarara müteessirimin belgesi alınır bizim tarafımızdan. Türkiye de hiç bir takım bu tür olaya girmez diye düşünüyorum. Bundan sonra başka transferi zor olur" diye konuştu

'Hani sezon sonu açıklanacaktı?'

Şener, "Futbol Federasyonu'nun almış olduğu olağanüstü genel kurul kararı var bunu nasıl değerlendiriyorsunuz?" şeklindeki soruya ise, "Kulüp olarak, yönetim olarak bunun değerlendirmesini yapmadık. Kişisel olarak, Asbaşkanım Nevzat beyle ve diğer kulüp başkanları ile değerlendirdim. Dün Antalya başkanı ile konuştum. Kendisi kulüpler birliği başkan yardımcısı. Kulüpler birliğinin böyle bir diktesi yok. Dolayısıyla kulüpler birliği ile alakası yok. İkincisi okuduğum, yine bu Mehmet Ai beyin tek başına bir diktesi. Normal icra kurulu toplantısı değil de telefonla diğer yöneticileri çağırmış böyle bir şey teklif etmiş onlarda kabul etmiş. Onlarda kabul etmişler anladığım kadarıyla. Burada insanın aklına çok çeşitli sorular geliyor. Niye 26 Ocak'ta yapıyorsun bunu. Düşmeyi veya puan silmeyi yıl sonunda yapacaksan bunu da yıl sonunda yapabilirsin. Niye şimdi yapıyorsun. Bunu 26'sında yapıp, 27'sinde karar mı vereceksin. Bu işlerde artık mahkeme sonucu beklenmez, çünkü mahkeme uzun sürüyor. Bizde Etik Kurulu raporu var. İsteyene bu raporu veririm. Bizle ilgili en ufak bir şey yok. Ek iddianame filan deniliyor. Bunlar ek iddianame değil, bunlarda sadece telefon konuşmaları var. Oralardan da neler öğrendik. Mesela ben çok kibar bir başkanmışım benim ağzımdan tek bir küfür çıkmamış. İnsanın üzüldüğü şeylerde var o telefon konuşmalarında. Futbol Federasyonu seçimiyle ilgili konuşmalar var. Mesela Göksel Gümüşdağ, Erdal Atalay'ı arayarak, 'O adam seni arar istifa et filan der' diyor o kısım ve Selçuk İnan'ın transferiyle ilgili bir konu var konuşmalarda onlara üzüldüm. O görüşmeler sonucunda insanların samimi olup olmadığı ortaya çıkıyor. Ama şaka yapıyorum derse onu bilemem. Çünkü ses tonu nasıl bilmiyorum. Bizim Melih Gökçek ile konuşmamız gırgır yapılacak diye başlıyor. Başlangıç o zaten. Benim iki konuşmam var zaten. Bizle ilgili çok önemli bir şey yok. Zaten Etik Kurulu da onu ilan etmiş. Ek belgede yok. 19 sayfa bizim ki" diye konuştu

Cevap: Sadri Şener:Yeter Artık,Kupamızı Verin

verecek sadricim verecek şike şike verecek maa merak etme sen. o vermesse uefa verecek zaten, azıcık sabırlı ol, biraz daha doysunlar sahte şampiyonluklarına

Adam haklı, gene ts camiası bu süreç içerisinde çok sessiz kaldı. Biz 8. olmamıza rağmen ayağa kaldırmadığımız kurum kalmadı, demek ki 2. olsaymışız geçen sene ortalığı yakıp yıkarmışız..

Bunlarında derdi kupa anasını satayım tabi 30 senede bir şampiyonluk mücadelesi verirsen kupamda kupam diye kıçını yırtarsın..Bir açıklamada siz yapın ,ne salak adamlarsınız siz ya

Sadri Baskan arada konusuyor ama bence bunlar halen cok pasif kaldi. Biz yine isin icinde degiliz, ne Sike icindeyiz nede Sampionlugumiz gasp edilmis. Izliyoruz, normal.

Ama Trabzonspor aslida saldirmasi lazimdi. 82 puan topla, adamlarin sike yaptigi ortaya ciksin, ama MAA ne kupa nede Sampionluk versin. 13 mac'da sike yapmis rakibin, ama Sampion hala Sikeci takim. Böyle sey sadece Türkiyede olur.

Bu adama kupasını versinler var ya küme düşmenin kaldırılmasına ilk destek verecek adamlardan biri olur.Derdi tamamen kupa.Bizim gibi,ordu gibi,bursa gibi hiçbir çıkarı olmadığı halde şikeye karşı durmuyor.

Kupana tüküriyim senin. Çıktı 58 le ilgili konuş.

Aynen öyle renkdaş çok pasif kalıyor daha saldırgan olması lazım.Şener Şen'in oynadığı bir film vardı ''Züğürt Ağa'' Orada bir domates satış sahnesi vardı ona benzetiyorum, biraz daha sesi gür çıksa daha farklı olacak.

"Kupamı verin, 58'i ne yaparsanız yapın" diyor Zadri. Hiç şeref yok bu adamda.

"Kupamı verin, 58'i ne yaparsanız yapın" diyor Zadri. Hiç şeref yok bu adamda.

yok renkdaş, trabzon en başından beri 58.maddenin değiştirilmesine destek vermiyor, zaten küme düşme kalkmasın demiş sadri, sürekli kupayı önplanda tuttuğu için dikkat çekmiyor.

yok renkdaş, trabzon en başından beri 58.maddenin değiştirilmesine destek vermiyor, zaten küme düşme kalkmasın demiş sadri, sürekli kupayı önplanda tuttuğu için dikkat çekmiyor.

"Al sana kupa, yeter ki kapat çeneni" diye bir söz verilse TFF tarafından, gıkı çıkmaz bence.

Üst Alt