Sağ Bek ve Kanat Almayın, 2 Orta Saha Alın! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sağ Bek ve Kanat Almayın, 2 Orta Saha Alın!

Sağ bekte Linnes, kanatlarda Wesley kalırsa Belhanda, Yasin, Sinan bir şekilde götürebilir en azından ben razıyım.

Ancak şu takıma iki tane taş gibi orta saha koymadan geçtiğimiz sezondan bir şey değişmeyecek.

Selçuk-Tolga oynadıkça ileride Dybala-Mbappe-Messi olsa yine olmaz.

Az biraz kafan çalışıyorsa bunu yaparsın Tudor. Yoksa sezon ortasından önce kovulup gidersin. Yanında da kimseyi bulamazsın.

kardeşim kişisel görüşünü içeriksiz şekilde neden konu açıyorsun bu yorumu yapman için sayısız başlık var birde gstv bölümüne açmışsın

Sağ bek şart (Eboue)
Sol bek şart (Riera)
Defansif Orta Saha-Şart (Melo)
8 Numara- Şart (Selçuk)

4'ünün o dönem ki performansını verecek 4 isim lazım bu takıma. Bunlar gelirse biraz adam oluruz.

Orta saha problemini cözüp beklerden sikayetci olmak isteyen üyenin görüsüdür. Yarim yamalak is yapilmaz. Alinacaksa hepsi alinacak ki bir anlami olsun.

Katılmıyorum. Daha doğrusu eksik buluyorum. En az bir bek almadığımız sürece oyunumuz yine sıkışacak. O dönemde Selçuk'u yükselten Melo'ysa kanatta Engin'i hatta Kazım'ı, hatta hatta Aydın'ı milli takıma gönderen de Eboue'ydi.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Asamoah gelirse sağ yerine sol bekten feragat etmek daha mantıklı olur. Sağ bekte Linnes dışında oyuncu da yok. Asamoah + Orta saha + Sağ bek + Konoplyanka iyidir.

Linnes sakatlanirsa nolur? 45-50 mac 100% ilk 11 oyuncumuz olmayan Linnes sezonu goturebilir mi?

Bu takima iki bek (sag-sol) iki otrasaha ( en az biri box-to-box olmasi sartiyla) ve bir kanat (iki kanatta da oynayabilen, hizli ve orta yapmasini bilen) ve extra olarak potansiyelli hizli 22-23 yaslarinda bi santfor alinabilir.

Son düzenleme:
Üst Alt