Sağ Beke Kim Gelmeli? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sağ Beke Kim Gelmeli?

Sağ Beke Kim Gelmeli?

• Kullanılan toplam oy
    21
Sabri futbolu birakana kadar kimseyi almayalim bence.Habire kazik giriyor yoksa.Ustune bir de hala Sabri oynuyor.

Sabri hariç bir kaya parçası, kütük, kunduz, sırtlan, iskele babası, eşek, dolap veya klozet koyabiliriz sağ bek bölgesine. Daha faydalı olacağını düşünüyorum. O da olmuyorsa, boş bırakalım o bölgeyi. Zaten farkı yok.

İkinci yarıya bakamadim cavanda Antalya maçında izlediğim kadarıyla tam bir bomba.
Gene sıkıntı çekeceğiz belli ki sağ kanattan komple.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İvanovic gelirse stoper olarak daha faydalı olur.Sağ beke Valencia 3 sene götürür bizi ama scout transferi yapsak daha mantıklı.

Sağ açık ve bek iki ust düzey oyuncu alınsa uçar takım.
Dejong unda tutması lazım ortada ama.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık tamamıyla emin oldum o bölgeye kimi alırsak alalım sabri oynar buna alıştırın bence kendinizi enazndan sinir olmazsınız

selçukta sabride kendileri istemeden onları kesmek imkansız dün bunu canlı canlı gördük adam alamadı selçuku

artık tamamıyla emin oldum o bölgeye kimi alırsak alalım sabri oynar buna alıştırın bence kendinizi enazndan sinir olmazsınız

selçukta sabride kendileri istemeden onları kesmek imkansız dün bunu canlı canlı gördük adam alamadı selçuku

Cavanda varken Sabri'nin oynamaması intihar olur. Linnes'den umutluydum ama maalesef olmadı gibi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cavanda varken Sabri'nin oynamaması intihar olur. Linnes'den umutluydum ama maalesef olmadı gibi.

sabriyi biraz hırslı olması sebebiyle oynatıyor sanırım ama selçuku oynatması ve kesememesinin sebebi tamamen medya selçukta bunun farkında

özgürce karar verebilse selçuk kolay kolay 11 göremez şu haliyle ama bence kesemiyecek selçuku ve bizde de jong gibi bir adamı hiç oynatamadan sövmeye devam edecez

sabriyi biraz hırslı olması sebebiyle oynatıyor sanırım ama selçuku oynatması ve kesememesinin sebebi tamamen medya selçukta bunun farkında

özgürce karar verebilse selçuk kolay kolay 11 göremez şu haliyle ama bence kesemiyecek selçuku ve bizde de jong gibi bir adamı hiç oynatamadan sövmeye devam edecez

Bence ilk puan kaybında kesecektir, şimdi galibiyetlerle giderken yerli sevici medyayı karşısına almak istemiyor, öbür türlü bahanesi de olacak. Gerçi her maç kazanacaksak oynasın ne diyim artık. :)

Üst Alt