Sağlık ekibinin işine son verilsin | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sağlık ekibinin işine son verilsin

Ben daha fazla dayanamayacağım.Bu sağlık ekibiyle olmayacağı bir gerçek...

Baros,M.Topal,E.Güngör,Linderoth,Kewell vs...

Bunlar en somut olanları Baros'un olayı bile skandalken bir de üstüne Kewell..Ordu maçı 2 hafta önceydi şu an teşhis konuluyor,bu teşhisinde doğru olduğu binbir şüpheli.Adam sakat sakat idmana çıktı bir de şaka gibi.

Bu ekip sağlık ekibi değil , skandal ekibidir !

Burdan yönetime sesleniyorum lütfen bu ekibin işine son verin.

Cevap: Skandal ekibin işine son verilsin

Baros'un ayağı kırıldı, oyuncunun sağlığı için uzun tedavi yöntemi seçildi.

Güngör psikolojik olarak sakat.

Topal'da sorun yok omzu çıkmıştı.

Linde'nin sakatlığınn sağlık ekibiyle alakası yok.

Kewell'ın ki kas yırtığı, muhtemelen antreman sahasının zeminin kötülüğünden kaynaklanıyor.

Sağlık ekibiyle alakası yok. Bence tesislerin çimlerinin alttan ısıtmalı olması lazım öyle karların içinde fizik antrenmanı yapılmaz. Rocky değil bu adamlar.

İşlerinde uzman kişiler bu kişiler.Bence sorun başka.Ama ne gerçekten bilmiyorum.

-Linderoth sakatlanmıyor deniliyordu, MR çektirmemiş diyorlardı ama bizde koşarken bile sakatlanır hale geldi.

-Lincoln'ün zamanında da sakatlığı çok uzamıştı Lincoln'ün.

-Gene Lincoln zamanında işte 2007-2008 sezonunda hatırlıyorum bir maça 12-13 sakatla çıkmıştık.

-Emre Güngör bir maçta sakatlandı ve 1-2 sene ortalıktan kayboldu.

-Serkan Çalık 2 sene ortalıktan kayboldu aynı şekilde sakatlıktan.

-Uğur Uçar'ın da sene sonu iyileşir diyorlardı fakat onunda çok uzamıştı sakatlığı bu sene iyileşti tam olarak yeni yeni alışıyor daha.

-Baros erken dönecek iyi gidiyor denildi, onunda çok uzadı sakatlığı.

-Son örnekte Kewell oldu.

Tabii Alpaslan ve Serkan'ın demeçleri ve o dedikleri olay hakkaten gerçekse, yönetim zaten işine son verir diye düşünüyorum sağlık ekibinin. Günahlarını almak istemem, iyi niyetlerinden de şüphem yok fakat insan böyle durumlar çok olunca şüphelenmeden de edemiyor. Bakalım işin sonu nereye varacak. Ama hakkaten bu son Serkan&Alpaslan demeçleri felan doğruysa yönetim son verir zaten...

Daha bu sene değişti sağlık ekibi ve bazı oyuncuların bizim sağlık ekibiyle alakası yok

Doğrudur ya sağlık ekibinden 2-3 senedir şüpheleniyorum zaten..

Serkan Çalık,Alpaslan Erdem,Linderoth,Lincoln,Uğur Uçar,Emre Güngör,Baros,Kewell,Mehmet Topal...

Hadi 1 olur 2 olur hepside mi tesadüf :confused:

uzun süreli sakatlıklar :confused:

Cidden Baros ve Kewell 'in sakatlıkları tam bir facia.Derhal sağlık ekibi değişmeli.

Sağlık ekinde bir sorun olduğu görüşüne tamamıyla katılıyorum. Gereği yapılsın artık.

Oyuncuların altyapısı, tesisler ve ligde alınan darbeler bunun sebebi. Bazı oyunculardada "kronik" sorunlar var buda gerçek.

Nasıl iştir bu Kewell Sabri Baros hemen dönecek dediler adamların sakatlıkları 1-2 ay uzadı. Linderoth E.Güngör S.Çalık U.Uçar 1-2 sene top oynamadı.

Seneler boyu doğru düzgün oynayamamış adam bir anda 90 dakika oynamaya başlayınca, çatır çatır koşarken ve hiç yorulmuş gibi gözükmezken kimse "aferin sağlık ekibine" dedi mi? Hayır. Sağlık ekibinin başarısı değil miydi müzmin sakat bir adamı ilk 11'in değişmezi haline getirmek? Evet.

O zaman ki başarılarını görmeyip de kas yırtılması olunca hemen faturayı sağlık ekibine çıkaranları tebrik ediyorum.

sağlık ekibi değişmeli gerekirse dışardan yabancı bu işin uzmanı bir sağlık ekibi getirilmeli

Kesinlikle Bu acıbadem ve ekibi Azize^'nin paralı adamlarıdır.

Serkan Çalık - 1,5 yıl

Alparslan Erdem - 6-7 ay

Baros - 2 aydı çıktı 4 aya

Uğur Uçar - 6 ay dediler 1 yıl 2 ay

Sabri - 3 hafta dediler 1,5 ay

Kewell - 2 hafta dediler 2 aya uzadı

Linderoth - Ömürboyu sakat

Ne biliyim geçen sene 8 adam sakat.

Kısaca buraya yazdım.

Gerçek Bir Spor Hekimi istiyorum. Dünya da ilk 3 içinde bulanan

Prof. Dr. EMİN ERGEN

Bir an önce uzman ekibi ile göreve getirilmelidir.

https://www.medicine.ankara.edu.tr/testa/fakulte/personshow.php?id=257

Kısaca özgeçmişi

Prof. Dr. Emin ERGEN - Ankara Üniversitesi Spor Hekimliği

TEMEL EĞİTİM VE AKADEMİK GELİŞİM

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 1974-1980 (Tıp Doktoru)

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 1981-1983 (Spor Hekimliği Uzmanlığı)

Loughborough Üniversitesi (Spor Bilimleri Uzmanlığı)

DİPLOMALAR

Tıp Doktoru

BİLİMSEL DERNEK VE KURUMLARDA ÜYELİKLER

Türkiye Spor Hekimleri Derneği

Spor Bilimleri Derneği

Avrupa Spor Hekimliği Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi

Uluslararası Spor Hekimliği Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi

BİLİMSEL DERGİLERDE HAKEMLİK

Spor Hekimliği Dergisi

Journal of Sport Science and Medicine

Hacettepe Spor Bilimleri Dergisi

Romanian Journal of Sports Medicine

ARAŞTIRMA ALANLARI

Spor fizylojisi

Spor yaralanmaları

KATILDIĞI VEYA YÜRÜTTÜĞÜ PROJELER

1.M.Zorlu Vakfı Atletizm Meslek Lisesi Projesi

2. Çok Fonksiyonlu, Taşınabilir,Sporcu Performansı Analiz Sistemi Tasarımı Ve Geliştirilmesi

3. Arnica Jel Emdirilmiş Elastik Bandaj ve Destek Ürünleri Projesi

4. OPAL Kurumsal Zindelik Projesi

MEDİKAL KİTAPLARDA BÖLÜM YAZARLIĞI

1.Emin Ergen, Esra Çirci, Jean Claude Lapostolle, Karol Hibner “FITA Medical Committee Archery Injuries Survey (Seniors)” Sport Medicine and Science in Archery. Edited by Emin Ergen and Karol Hibner, Hacettepe University Publishing House, 2004, Ankara

2. Jean Claude Lapostolle, Karol Hibner Emin Ergen “FITA Medical Committee Archery Injuries Survey (Juniors)” Sport Medicine and Science in Archery. Edited by Emin Ergen and Karol Hibner, Hacettepe University Publishing House, 2004, Ankara

3.Emin Ergen, “Skin problems in archery” Sport Medicine and Science in Archery. Edited by Emin Ergen and Karol Hibner, Hacettepe University Publishing House, 2004, Ankara

4. Emin Ergen, Beyza Şİmşek“Shoulder Strengthening Exercises for prevention of injuries” Sport Medicine and Science in Archery. Edited by Emin Ergen and Karol Hibner, Hacettepe University Publishing House, 2004, Ankara

5.Ergen E, Ulkar B, Proprioception and coordination. In: Frontera WR, Herring SA, Micheli LJ, Silver JK, eds. Clinical Sports Medicine. Saunders, Elsevier, 2007. p. 237-55

yav Kewellin Orduspor maci sonrasi sakatligi ayagindan degilmiydi?? Ben bile o macta kasigini tuttugunu gormustum, aradan iki hafta gecti Kewell iki defa antrenmana cikartildi simdi yirtik tespit ediliyor Kewell kolay kolay oynamaz artik bu sezon! Simdi Atletico maclarini dusunuyorum kim oynayacak ? Caner yeterli mi, Nonda yeterli mi yoksa baska bir forvet oyuncusu daha mi alinacak, Keita sakatlanirsa? Tamam defansta artik sorun cikmaz, orta sahadada... Ama mecbur bir yerli forvet almamiz lazim.. Bu da Halil olacak gibi

Bu sağlık ekibi 7 senedir görevde ve son iki seneye kadar böyle birşey yoktu sonra birden sakatlıklar artmaya başladı.Değişiklik gerektirecek birşey varsa gereği yapılır.Yönetimimizde bizim kadar görüyor.

Gereksiz bir tepki bence yönetimimiz takip ediyodur olayları gereken neyse yapılır hiç kimsenin kuşkusu olmasın.

Üst Alt