Sağlık Heyetinden Fernando Açıklaması! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sağlık Heyetinden Fernando Açıklaması!

[FONT=&quot][/FONT]
DU3TRRUXUAAyIPx.jpg
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]İç yan bağında üçüncü derece yırtık (subtotal bağ hasarı) ve kemik iliği ödemi nedeniyle tedavisi süren Fernando Reges’in tedavisinin ikinci kısmına sağlık ekibimizin bilgisi ve teknik heyetimizin onayıyla Portekiz’de sürdürmesine karar verilmiştir.[/FONT]

bu adamdan ligin 2. yarısında medet ummak akıl işi olmaz eğer böyleyse
diaye de gitti
selcuk donk ve tolga üclüsüne kaldı orta alan

sizin temennileriniz gercek oldu neticede,sakatlandıgında sezonu kapatmıs muamelesi yapılyodu.bu da gercek olur bu gidişle
Birseyi bilmek ayrı uydurmak ayrı tamam iyi niyetlisin ama burda gerçekleri söyleyen insanlara hain muamelesi yapmayın tamam ben Fernandoyu beğenmiyorum ama sakatlansin oynamasın diyecek kadar da adi değilim

abv juve

Birseyi bilmek ayrı uydurmak ayrı tamam iyi niyetlisin ama burda gerçekleri söyleyen insanlara hain muamelesi yapmayın tamam ben Fernandoyu beğenmiyorum ama sakatlansin oynamasın diyecek kadar da adi değilim

abv juve
hain diyen yok.fernando sakatlandıgında sezonu kapattı muamelesi yapıldı resmen.biz de yener ince ne dediyse onu yazdık.bişey uydurmadık

Hem fenerde hem de bizde beş para etmez bir sağlık ekibi var.

Biz dönmesini beklerken Portekiz'e gönderdiler.

Saçma sapan işler. O ekibin görevlerine son verilsin.

Alnitak Alnilam Mintaka

Üst Alt