Sağlık Raporu: Yuto Nagatomo - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sağlık Raporu: Yuto Nagatomo

Birinin baldiri gidiyor
Digerin neredeyse capraz bagi kopuyor
Oburu sut yiyip Akcigeri bitiyor 1 ay sakatlaniyor
Gusul sart gusul

Kapatın forumu, maşallah dediğimiz 40 gün yaşamıyor nasıl bi cenabetlik varsa üstümüzde.
Kimi övsek başına bişey geliyor, kime sövsek sapasağlam kalıyor anlayamadım gitti.

Beyler aynı rahatsızlığı ben yaşadım 8 yıl önce.

18 günde akciğer kendine geldi. Fakat 3 günde de iyileşen oluyordu. Tamamen belirsiz bir durum. Akciğerdeki yırtığa bağlı olarak kapanması biraz uzun sürebiliyor. Fakat herşeyden önce çok ağrılı bir rahatsızlık. Ben hastaneden cıktıktan 1 yıl kadar ciğerim hep ağrıyordu. Umarım eski formunu tekrar yakalayabilir.

sanırım Cüneyt çakır da aynı rahatsızlığı yaşamıştı maçtan önce

Her şey üst üste geliyor nedir bu şanssızlık
Geçmiş olsun samuray

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hqdefault.jpg

Bugün gelinen noktayı düşünerek, transferin son günlerine geri dönülse ve bir anket açılsa Forvet mi, yedek solbek mi alalım diye,
Eminim ki bazı kafalardan halen ; yediğimizin önemi yok, yeterki forvet olsun atalım sesleri gelecektir.
Ondan sonra da ayağa kalkıp '' cimbom efsanedir, her şartta herkesi öttürür ''de diyebilir tabii...

Bugün gelinen noktayı düşünerek, transferin son günlerine geri dönülse ve bir anket açılsa Forvet mi, solbek mi alalım diye,
Eminim ki bazı kafalardan halen ; yediğimizin önemi yok, yeterki forvet olsun atalım sesleri gelecektir.
Ondan sonra da ayağa kalkıp '' cimbom efsanedir, her şartta herkesi öttürür ''de diyebilir tabii...

Ömer malesef baya yetersiz çıktı zerre faydası olmuyor o yüzden dediğin önerme çöpe gidiyor.

Allah’ını seven Ömer denen ptt topçusunu oynatmasın! Solda linnes, sağda mariano oynasın.Ömer’in ortaları adamı kanser eder.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt