saha beşiktaş'ın mı ya? bizim paramızla yaptılar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

saha beşiktaş'ın mı ya? bizim paramızla yaptılar

Bu şaheser videoyu stories a da ekledim. Dünden beri seyredip duruyorum. Şimdi dikkatimi çekti. Spor bakanının arkasında iki kareli ceketli biri var. :asd22:

Bazıları iyice kör olmuş rte nefretiyle. Adamı istediğiniz kadar sevmeyin ama sizinde düşündüğünüz kadar gerizekalı bi adam olduğunu düşünmüyorum. O şuan milleti temsilen orda, siyasi adamlarında ilk misyonu budur.
O para milletin olduğunu biliyor adam ona görede bizim diyor işte. Şimdi yine yanlış anlayanlar çıkacak adımız tayyipciye çıkacak neyse uzatmıyayım en iyisi.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Emin ol bir tek rte sevmeyenler öyle anlamıştır. :red:

Ucu rakibe dokunuyor diye gülüp geçilecek bir laf değil bu resmen rezillik. Cebinden öder gibi konuşması, 100 yıllık kulübü böyle rencide etmesi, her şeyden kendine pay çıkarması vs vs

Bir yandan da duygusal düşünüp "TT Arena'yı devlet verdi len" diye kuduran tinercilere de iyi oldu aslında diyorum da aynısı bizim için de yaşanabilirdi yani tayyip bu sonuçta..

:asd: :asd:

Bence orada bakan uzun'a söylememiştir telefonu hoparlöre aldığını yoksa böyle birşey söylemezdi bence :D

sent via GSC

Ucu rakibe dokunuyor diye gülüp geçilecek bir laf değil bu resmen rezillik. Cebinden öder gibi konuşması, 100 yıllık kulübü böyle rencide etmesi, her şeyden kendine pay çıkarması vs vs

Bir yandan da duygusal düşünüp "TT Arena'yı devlet verdi len" diye kuduran tinercilere de iyi oldu aslında diyorum da aynısı bizim için de yaşanabilirdi yani tayyip bu sonuçta..
Yasandi zaten, hemde stadin acilisinda.

Bir arkadaşın dediği gibi Erdoğan akıllı adam nerede ne zaman gündemi nasıl değiştireceğini biliyor. Bir uyuyup, bir tuhaf söz söyledin mi gündem anında ona kilitleniyor magazin odaklı milletiz çünkü.

Adam savaş ilan etse ve açıklama sırasında ayağı kayıp düşse, savaş ilan etmesini değil de düşmesini konuşuruz.

bilal oğlan babasına paralar baktı sıfırlanmıyor ''bıbıcım bjk ya stat yapalım bu kalan paralar ile'' diyerek sıfırlama operasyonunu başarılı bir şekilde neticelendirmiştir.

Hoparloru kapatmaya calismasindan oturu firca yerse yer . Acik olmasindan dolayi neden yesin ? Zaten tayyip bu tip konusmalari gizli sakli degil acik acik yapiyor

Zaten ayrica elinde telefon konusurken yurt disinda bulundugu yerde cekilmis video kaydi da var ,izledim

Üst Alt