saha beşiktaş'ın mı ya? bizim paramızla yaptılar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

saha beşiktaş'ın mı ya? bizim paramızla yaptılar

Yani saray gibi vatandaşın parasıyla yapıldı. Böyle işte paraları bitiriyorlar ve sonra herşeye zam geliyor.

Videonun her bir saniyesi ayrı bir ayrıntı, ayrı bir utanç...

Fikret Orman o kadar yalarsan işte böyle rezil olursun.

Erdoğan'ın da tipik hareketleri. Evinde, arkadaş ortamında yapılması gereken muhabbeti yine milyonların önünde yapmış. Holigan taraftarın kullandığı cümleler bunlar. Acaba Erdoğan'a telefonun hoparlörünün açık olduğu söylenmiş mi? O da var. Söylenmemişse bakanın vay haline.

Bizim paramız dediğin o paralar milletin parası oluyor.Sen bu milletin parasıyla saray yaptırıyorsun.15-16 yıldır millete geçirdiğiniz vergilerle sözde ülke yönetiyorsunuz.Karaktersiz iş adamlarının milyonlarca liralık vergi borçlarını siliyorsunuz.Zehir zıkkım olsun.Ben hakkımı helal etmiyorum.

Cfvm14wWsAAZ6P2.jpg

DLt6KO0X0AAq3TL.jpg

Bazıları iyice kör olmuş rte nefretiyle. Adamı istediğiniz kadar sevmeyin ama sizinde düşündüğünüz kadar gerizekalı bi adam olduğunu düşünmüyorum. O şuan milleti temsilen orda, siyasi adamlarında ilk misyonu budur.
O para milletin olduğunu biliyor adam ona görede bizim diyor işte. Şimdi yine yanlış anlayanlar çıkacak adımız tayyipciye çıkacak neyse uzatmıyayım en iyisi.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Erdoğanın hem böyle ulu orta söylemesi, hemde bunu sanki kendi servetinden yaptırmış gibi söylemesi zaten başlı başına ayrı bir boyut. Ancak, bu şerefli camia üstüne basa basa stadı kendilerinin yaptırdığını iddia etmiyormuydu? Hatta daha ileri gidip bizim stadın üzerinden bunu yapmıyormuydu?

Bazıları iyice kör olmuş rte nefretiyle. Adamı istediğiniz kadar sevmeyin ama sizinde düşündüğünüz kadar gerizekalı bi adam olduğunu düşünmüyorum. O şuan milleti temsilen orda, siyasi adamlarında ilk misyonu budur.
O para milletin olduğunu biliyor adam ona görede bizim diyor işte. Şimdi yine yanlış anlayanlar çıkacak adımız tayyipciye çıkacak neyse uzatmıyayım en iyisi.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Devlet yaptırdı dersin kimse bişey demez, ama biz dersen böyle sağını solunu gediklerler. Ne var yani öyle dediyse deme, ne fark eder devlet o deme, dediğin gibi akıllı birisi, neyi ne zaman nerde nasıl söyleyeceğini çok iyi bilen, bu işte usta olan biri.

Üst Alt