Sahanın Drenajı Yok Mu? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sahanın Drenajı Yok Mu?

Cevap: Sahanın Drenajı Yok Mu?

Bu sahada suçlu herturlu yonetimdir. Hiçbir bahaneleri olamaz. Cl den cıkamzsakta bu saha cok buyuk etken olmuştur. Bahane yok yonetim suclu bu konuda.

Mesele kar etmek değil. Hükümet görmemiş gibi stadımıza çullanınca, kendi şov yeri yapmaya kalkınca stadın içine ettiler.

Tromso maci gibiydi rezaletti tam manasiyla. Boyle stadin olacak pirinc tarlasi gibi, ustu kapanamiyor nedense ve sen "Avrupa'nin buyuk kuluplerindenim" diyorsun. İlginc bir kulubuz.

Takım adına şimdiki bahane yağmur, dur bakalım sonraki maçlar için ne bahane bulunacak...

Drenaj konusuna gelince ASY arazisinden yediğimiz kazık zaten zor hazmettiriyor. Üstüne bir de demek ki TT Arena'nın ambalajını iyi yapmışlar...

Üstü kapansa nolcak maçta açmak zorundasın zaten. Sağlam bir yağmurda yine bu hale gelir. Ayrıca İngilterede statların hepsinin ustu kapalı heralde. Adamlar 365 gün yağmurla maç yapıyorlar sahaları harika ama..

Hava şartları maçı etkiliyorsa kapağı açmak zorunda değilsin.

İngiltere'de her dk yağmur yağıyor oralarıda görüyoruz zeminde en ufak ağırlaşma yok Türkiye'nin zengin en kulüplerinin sahası bile perişan.Milyon euroluk adamları bu zeminlerde oynatmanın mantığı nedir.Federasyon bi bka yarasın artık kriteler koysun.Yayıncı kuruluş her bka karışşır asıl karışması gereken şeye karışmıyor.Hamit'i alıcağımız parayı zemine yatırsak şu 3 puanımız vardı

Sabah radyoda dinlediğime göre bizim stad Amsterdam Arena'nın çok benzeri teknolojiye sahipmiş ve zemin altındaki borular sayesinde su otomatik olarak boşaltılıyormuş. Ancak konserler sırasında bu borular kırılmış ve işlemez hale gelmişler ve tamir edilmemişler. Bu yüzden olmuş dünkü rezalet. Ben de radyodaki adamnın yalancısıyım. Doğruysa rezalet X 1000.

bana gecen seneki antalya macini hatirlatti. o mactada puan kaybettik, ve asiri karli di..

stad yapiyorsunuz adini arena koyuyorsunuz, ve ustunu kapatmiyorsunuz..

başkan bize çilek derken herhalde tarla gibi olan bu cimlerde cilek yetiştiricek biz yıldız oyuncu sanarak yanlış anlamışız

Çimler ne kadar kötü olursa olsun ne kadar bakım yapılmamış oılursa olsun saha bu hale gelmezdi Drenajlarla ilgili bir sıkıntı var bence umarım yoktur.. Çünkü çimler düzeltilir ama o iş biraz zor düzeltilir Üstü kapatılacak diye bu kısım ihmal edilmişse.. Emeği geçenlere iyi söverimm

Ben çok merak ediyorum bir Allah'ın kulu yok mu şu zemin çalışmalarında İngilizlerden yardım istemeyi akıl edebilecek? Her Allah'ın günü yağmur yağan memlekette daha bir kere bile görmedim böyle rezil bir manzarayı.

Bu tam bir rezalet... Sahanın içi de öyle, stadın dışı da öyle...

Yahu stadın dışını su basmış, taraftar zıplaya zıplaya metroya, merdivenlere ulaşmaya çalışıyor. Bu nasıl bir modern spor kompleksi? İnsana saygının olmadığı modernlik olur mu?

Ekli dosyayı görüntüle 4144

Ekli dosyalar

• IMG_0243.jpg
    IMG_0243.jpg
    130.2 KB · Görüntüleme: 77

Ali Dürüst ve Albayrak sizler ne iş yaparsınız.O zemini izlerken hiç utandınız mı.

Galatasarayda bu yöneticiler olduğu sürece biz uzun süreli başarıyı unutalım.

Galatasaray yöneticilerinden ve genel kurul üyelerinden nefret ediyorum.

allah askına sacmalamayın saha son sıstem olsa ne olcak yukarıdakı mevlam yağdırıyo ıstee adamlar ne yapacak...bole konularda kızmam kızamam bız buzlu sahalarda top oynadık kımler buırda ıtıraz ettı...polonyada bıle yağdı ıptal oldu..maç..onlar bızden ustun stadlar yenı ama ne oldu oynanmadı.

allah askına sacmalamayın saha son sıstem olsa ne olcak yukarıdakı mevlam yağdırıyo ıstee adamlar ne yapacak...bole konularda kızmam kızamam bız buzlu sahalarda top oynadık kımler buırda ıtıraz ettı...polonyada bıle yağdı ıptal oldu..maç..onlar bızden ustun stadlar yenı ama ne oldu oynanmadı.

Mevlam yağdırıyormuş aynı mevla İngiltere'ye yağdırmıyor mu ne zaman maç ertelendi böyle zeminde maç oynandı orada Allah akıl fikir versin sizin gibilere

Üst Alt