Sahanın Drenajı Yok Mu? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sahanın Drenajı Yok Mu?

2010 yılında yapılmış bir stadın drenajı yok mu? Günlerce konuşulacak bir olay.

Eğer konser ve reklam filmlerinde hasar gördüyse bunun kime ne faydası var?

Konser veya reklamlardan gelecek 250.000€'lar, 600.000€'lar gibi rakamlara ihtiyacı mı var Galatasaray'ın?

Yedek kulübesinde yatan Baros'a yıllık 2M € verip, konserlerden 250.000€ kâr etmek neyin mantığıdır biri gelip açıklasın.

Konserden kâr ettiğin paranın 2 katı çimlerin onarımına gidiyor zaten.

Bu yönetim 1M € bile olmayan bir para kâr edicem diye belki de bugün Galatasaray'ın CL'de sonuncu olmasına veya gruptan çıkamamasına sebep olmuştur.

Yazıklar olsun sporun içinde kafasını parayla bozanlara.

Cevap: Sahanın Drenajı Yok Mu?

Aynı soru benim de aklıma geldi maalesef..

İngiltere'de yıl 12 aysa 8'i yağmurlu geçer ve EPL'de izlediğimiz 1 tane maçta bile böyle rezalet bir zemin bulamazsınız.

Eski yönetim de dahil herkes suçlu. Bugünki görüntü Galatasaray 'ın imajına hiç yakışmadı

O neydi öyle ya Melo havuz sanıp yüzecek diye tırstım

yokmuş demekki öğrenmiş olduk.

kayseri maçından sonra 3 haftalık bi süreçte iç saha maçımız yok. bu zaman zarfında bişeyler yapılabilir mi acaba?

Bazı beyinlerin drenajı olmayınca yapılan stada koymayada gerek duymuyorlar demek ki :eek:

[video=youtube;1VNiArKmJ10]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1VNiArKmJ10[/video]

şu video yu bızım yonetımdeki akıllıara biri göstersin

drenaj fln bilmemde ya çatıyı yapsınlar yada zemine çelik destekli tente örtsünler... başka türlü adam olmaz bu havada bu zemin..

milyonlar degerinde bir stad , milyon cegerinde bir turnava ama yüzbin degdrinde olmayan bir branda dahi yok yagmurdan korumak icin cimi yazik

Başlıkta ki soruya soruyla karşılık vermek mantıklı olur. Türkiyede Hangi sahanın drenajı var ? Benim bildiğim çimler her yaz yenilenir. ve 1.5-2 ay boyunca dinlendirilir(futbol oynanmaz) ikinci bir mevzu çatı. Yönetimi özellikle bu konuda anlamak imkansız. Bütün bir yaz boyunca çilek dedi başkan. Çilek bu sahada oynamaz.

Bizim gibi sürekli oyunu rakip sahaya yıkan,topa sahip olmaya çalışan bir takımın böyle bir zemine sahip olması rezalet bir olay. Para vermemek için ŞL de oynayacak takıma 36 yaşındaki stoper alacaklarına,az paraya kıyın da bari şu zemini halledin.

Drenajın bu kadar kötü olması neredeyse imkansız gibi...Acaba üstünün kapanabileceği düşünülerek mi böyle zayıf bir drenaj yapılmış ? Çünkü projede ne varsa aynen yapıldı. Üstünün kapakları hariç tabi.

Başlıkta ki soruya soruyla karşılık vermek mantıklı olur. Türkiyede Hangi sahanın drenajı var ? Benim bildiğim çimler her yaz yenilenir. ve 1.5-2 ay boyunca dinlendirilir(futbol oynanmaz) ikinci bir mevzu çatı. Yönetimi özellikle bu konuda anlamak imkansız. Bütün bir yaz boyunca çilek dedi başkan. Çilek bu sahada oynamaz.

"Türkiye'de hangi sahanın drenajı var?" diyorsun da dünyada kaç tane takımın sahasının üstü kapalı ki?

Drenajın bu kadar kötü olması neredeyse imkansız gibi...Acaba üstünün kapanabileceği düşünülerek mi böyle zayıf bir drenaj yapılmış ? Çünkü projede ne varsa aynen yapıldı. Üstünün kapakları hariç tabi.

Üstü kapansa nolcak maçta açmak zorundasın zaten. Sağlam bir yağmurda yine bu hale gelir. Ayrıca İngilterede statların hepsinin ustu kapalı heralde. Adamlar 365 gün yağmurla maç yapıyorlar sahaları harika ama..

Üst Alt