Sahaya Silahla Giren PAOK Başkanı'na Verilen Ceza Belli Oldu!


Yunanistan Ligi'nde oynanan Paok – AEK maçında belindeki silah ile sahaya inerek hakemin üzerine yürüyen Paok Başkanı Ivan Savvidis, 3 yıl boyunca futboldan men edildi.

dzcrdtaw4aizmu9_16_9_1522318749-880x495.jpg

Belindeki silah ile yeşil sahaya inen başkanın cezası açıklandı. Yunanistan Ligi'nde oynanan Paok – AEK Atina mücadelesinin 80. dakikasında ofsayt gerekçesiyle verilmeyen gol sonrası sahaya inen Paok Başkanı Ivan Savvidis, Yunanistan Futbol Federasyonu tarafından 3 yıl boyunca futboldan men cezası aldı.

Maç anında belindeki silahıyla sahaya girerek karşılaşma hakeminin üzerine yürüyen ve hakemi tehdit eden Savvidis'in Yunanistan Futbol Federasyonu tarafından 3 yıl boyunca resmi müsabakalara girişinin yasaklandığı açıklandı.

Savvidis’in sahaya girerek hakemi tehdit ettiği mücadele 80. dakikada hakem tarafından tatil edildi.

Sözcü
 
Hak hukuktan bahsediyoruz . Bu verilmeyen golle gasp edilen 2 puan var , uzerine 3 puan , 3 puan da puan silme , seneye 2 puan ekside baslama ve tonla para cezasi ve seyircisiz cezasi verilmis

Sen adamin golunu versen bunlarin hic birisi yasanmayacak , bu hakeme de el cektir gorevden o zaman adaletine inanalim .

Burada fegouli pozisyonunda tarik onguna onca madde atildi , kimse hakeme bu yapilmaz filan demedi , herkes haketti dedi

Herkes kendi mahallesindeki olayi aklayip baskasina akil veriyor

Sen fb ile yaristayken son dk da galibiyet golun boyle haksiz iptal edilsin de bak bakalim neler oluyor
 
Üst Alt