Şahsiyet 2. Sezon | GAİN - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Güzel kurgulanmış ve görüntü kalitesi mükemmel dizi.
Haluk bilginer oyunculukta tavan yapmış.

Ezel bu dizi gibi 1 saat üzerinden çekilse ve kısa tutulsaydi o da rhaat girerdi listeye.

[D. A] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ne Ezel liste de yok mu?

ThriftyHappygoluckyBarbet-size_restricted.gif

2 bölüm izledim, henüz yeni başladım diziye. Dizinin çekim ve görüntü kalitesi muazzam. Senaryo fena değil, kurgu güzel, oyunculuklar oldukça başarılı. Haluk Bilginer'den söz etmeye gerek yok. Necip Memili herhalde ülkenin en underrated oyuncularından biri olabilir. Klasik Ay Yapım dizisi olduğu müziklerin yoğunluğundan belli oluyor. Müzikler biraz daha az olsaymış, daha iyi olurdu.

Güzel, Türk dizilerinde kalite pek rastlanan bir olay değil.
4. bölüme başlayacağım birazdan.

Ulan embesil kaçıyorsun merdiveni kullan.Asansörle ne işin var yav :asd:

Hikaye gizemden-drama yol aldı.
Buna rağmen oldukça sürükleyici bir yapım olmuş.Son bölüme geldim. Kalite kokuyor gerek çekimler gerekse oyunculuk.

3 tane boş beleş karakter var filmde olmasaymış daha iyiymiş.
En gereksizler Agâh'ın kızı ve torunu.
Ucundan,köşesinden Hümeyra.

Diziyi nihayet bitirebildim. Boğazımda bir yumruyla izledim finali. Hakan Günday yaşadığımız ülkenin gerçeklerini, adalet ve hukuk ilişkisini 12 bölüme çok güzel sığdırmış. Ülke dışında da gösterilmesi gereken bir yapım. Haluk Bilginer dışında Necip Memili, Hüseyin Avni Danyal ve Metin Akdülger de oyunculuklarıyla epey ön plana çıkıyorlar. Kadın oyunculardan da Cansu Dere bana kalırsa rolünü iyi kotarmış. Müjde Ar ve Şebnem Bozoklu da oldukça başarılıydı. Hümeyra gelince ,ayrı bir parantez açmak istiyorum. Bence az ama öz oynamış. Az replikle seyirciye hissettirdiği duygular çok iyiydi bence.

Üst Alt