Salih Dursun'un Bileti Kesildi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Salih Dursun'un Bileti Kesildi!

fft226_mf7376167.Jpeg

Galatasaray'ın Ziraat Türkiye Kupası'nda oynadığı Dersimspor maçında sonradan oyunda dahil olan Salih Dursun sınıfta kaldı.

Trabzonspor’da 1.5 sezon kiralık oynadıktan sonra takıma geri dönen ancak performansıyla hiçbir beklentiyi karşılamayan Salih Dursun, devre arasında gönderilecek.

Riekerink'in rotasyonuna girmeyi başaramayan genç futbolcudan kendisine kulüp bulması istendi.

Fanatik

Bu klup bulmasi istendi lafi da ne ici bos bir laftir . Oyuncu istanbulda , misal 1,5 milyon euro aliyor , sen ona klup bul diyorsun , daha var 3 sene sozlesmesi ve adama anadoludan 4,5 milyon euro sunu garanti alabilecegi bir yer bulmasini istiyorsun

Bu ne klise bir habercilik ? Ya da klup hakkaten bunu yapiyorsa , e adamlarin da dalga gecer gibi ayak tenisi oynamasi mantikli kaciyor

ne bekleniyordu sabri salih umut tarik gibi adamlarin ben esas nasil futbolcu olduklarina sasiyorum ama o anda aklima geliyorum türkiye alt yapi torpil isleri

Trabzonda sokağı olan dallama değil mi bu

Ne yüzle döndü anlamıyorum zaten

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Salih dursun denen futbol ozurlusunun bileti mi vardi kesilsin??

Mancini doneminde sanki mancini bu kazmayi taniyormus gibi birilerinin komisyon goturmek icin kullandigi kazma!! 2.7 milyon euro bonservis verildi bu cibiliyetsize!! Sonra da mancini istedi dediler!!

Bu hayvani kulube transfer edenin Allah bin turlu belasini versin, serefsiz komisyoncu!!

Üst Alt