Salih Uçan, Galatasaray'dan Haber Bekliyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şahsi olarak yazmadım sürekli Fatih hocaya Albayrak’a pejoratif söylemler var o yüzden başkasına da pejoratif söylem hakkı doğuyor

Aydına da aynısı olmuştur sen bilirsin ben sadece burada değil hiçbir yerde ihbar yapmam

Ama gel gör ki kapasitesi yetmediğinden tartışamayalar hep birlikte rapor yağmuruna tutup ceza için ortam hazırlıyorlar yöneticiler de bunalıp cezayı basıyor

Bunun temeli de forumu belli bir dünya görüşüne hapsetmek ve farklılıkları yok etmek yani adam Fatih hocayı Galatasaray’a yakıştırmıyor ve gitsin istiyor iyi de kendi dünya görüşüyle Galatasaray’ın ki esas uyuşmuyor buna rağmen kimse onları linç etmiyor nedir bu tahammülsüzlük??? Size güveniyorum üstat

Mesela Terim - yönetim taraflılığına da müdahale ediyoruz, sürekli yapanın cezası yüksek oluyor.

Geçen ne dedim oyunculara, yönetime hakaret etmeyin dedim, en az 10 kişi banlandı son 5 günde bu sebepten.

Yapma diyorsam yapma, talep ettiğim de zor bir şey değil.

Mesela Terim - yönetim taraflılığına da müdahale ediyoruz, sürekli yapanın cezası yüksek oluyor.

Geçen ne dedim oyunculara, yönetime hakaret etmeyin dedim, en az 10 kişi banlandı son 5 günde bu sebepten.

Yapma diyorsam yapma, talep ettiğim de zor bir şey değil.
Evet bu dediğinizi yeni yapmaya başladınız ama yine de doğru

Misakoryim i emrah için danteli de senin için yazmayacağım söz

Fatih terim emre'yi ne kadar adam ettiyse bunu da o kadar adam eder.
Roma gibi takım ümit kesti bizde parlar he canım tabi.
Bir melo gördünüz diye herkesi aynı sanıyorsunuz.

Taylan'dan daha iyi bir oyuncu değil. Taylan gelmeseydi isterdim ama şu noktada aynı tipte iki ümit vaat eden oyuncu için yerimiz yok.

Üst Alt