Salih Uçan, Galatasaray'dan Haber Bekliyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Avrupa'ya gittiğinde az da olsa maçlarını izledim. Çok süre alamadı. Yeteneği tabii ki var ama bir üst seviyeye çıkamadı.

Elit özelliği yok. Hızlı değil. Topu iyi saklayamiyor. Zaten defansı kötü... Galatasaray kalitesinde değil.

Uzak durulmali.

Son dönemde 8 numara oynuyo galiba.
Zaman zaman bakıyorum,bazı pasları falan güzel.Insallah adam olur
Bize karşı oynadığı 10 dakikada ayağından top alamadık, tek başına beni strese soktu. Ortaları da etkiliydi, her pozisyonda bizimkileri geçti, birebirlerde ayakta kaldı. Bir 10 dakika daha olsa atıyorlardı bunun sayesinde. Boştaysa alsak iyiydi takıma kaliteli yerli lazım.

Sürekli insanları ayrıştırıyorsun, şunu bilmeyen böyledir, bunu yapmayan şöyledir.

"Bence Salih iki gömlek daha üstün topçu" demek de kafi, fazlasına çok mu gerek var?
Algıda seçicilik yapıyorsunuz üstat bu forumdaki ve genel olarak her forumdaki post ayrıştırıcı ona bakarsan

Tarafsızlık ilkesi gereği ya herkes buna riayet edecek ya da ben de o özgürlüğe sahip olmam gerek küfürlü konuşmadığım sürece

Algıda seçicilik yapıyorsunuz üstat bu forumdaki ve genel olarak her forumdaki post ayrıştırıcı ona bakarsan

Tarafsızlık ilkesi gereği ya herkes buna riayet edecek ya da ben de o özgürlüğe sahip olmam gerek küfürlü konuşmadığım sürece

Sen insanlara dantel dersen onlar da gelir senle tartışır, o da sana başka bir şey der. Bu şekilde provokasyonlara sebep oluyor diye Aydın 8 ay ceza aldı, yani bahsettiğin gibi herkes yapmıyor, özellikle sürekli yapan olursa uzun süreli ceza alıyor.

Sen insanlara dantel dersen onlar da gelir senle tartışır, o da sana başka bir şey der. Bu şekilde provokasyonlara sebep oluyor diye Aydın 8 ay ceza aldı, yani bahsettiğin gibi herkes yapmıyor, özellikle sürekli yapan olursa uzun süreli ceza alıyor.
Şahsi olarak yazmadım sürekli Fatih hocaya Albayrak’a pejoratif söylemler var o yüzden başkasına da pejoratif söylem hakkı doğuyor

Aydına da aynısı olmuştur sen bilirsin ben sadece burada değil hiçbir yerde ihbar yapmam

Ama gel gör ki kapasitesi yetmediğinden tartışamayalar hep birlikte rapor yağmuruna tutup ceza için ortam hazırlıyorlar yöneticiler de bunalıp cezayı basıyor

Bunun temeli de forumu belli bir dünya görüşüne hapsetmek ve farklılıkları yok etmek yani adam Fatih hocayı Galatasaray’a yakıştırmıyor ve gitsin istiyor iyi de kendi dünya görüşüyle Galatasaray’ın ki esas uyuşmuyor buna rağmen kimse onları linç etmiyor nedir bu tahammülsüzlük??? Size güveniyorum üstat

Üst Alt