# Salomon Kalou


Cevap: Salomon KalouÖncelikle :eek:.Doğruymuş gibi yorum yapmak gerekirse de; bu adamı hiç sevmiyorum.Gelmesin.Hele bu paraya hiç gelmesin.Bu paraya çok başka adamalar gelsin.Bu gelmesin.Gelmesin...
 
Cevap: Salomon KalouStancu-Pino sol forvet pozisyonunda oynuyorlar zaten.Eğer kanat adamı istiyorsak sağ kanada Keita gibi biri gelsin.Yani en iyi performansını sağ kanatta veren bir adam gelsin.
 
Cevap: # Salomon KalouArda gidecekse müthiş olur. Gitmese bile alabilirsek harika olur. Keita'dan daha iyi bir oyuncu.
 
Cevap: # Salomon KalouAslında 9 milyonumuz varsa harcayacak biraz daha sıkıp Ekici ve Kallstörm'ü almak lazım o paraya.Winger arıyorsak da birşeyler yapıp bonservissiz Drogba'yı alabiliriz..Daha karlı bir iş olur.:Z18:
 
Cevap: # Salomon KalouBiraz da yerli futbolcu haberleri okusak keske. Sezon sonunda agirlik yerli futbolcularda olmali. 2 gercekten cok klas yabanci futbolcuyla bu takim ucar. 7 transfer sart. 5 yerli 2 yabanci. Tabi Neill ve Kewell´in durumuna göre degisebilir. Giderlerse 4 yabanci :)
 
Cevap: # Salomon KalouGelecek sezon Arda-Kewell gidecek gibi. Kalou gayet yerinde bir transfer olur kim ne derse desin.Aynı fikirdeyim.Arda sezon sonu kesin gidecek.Gittiği durumda en az 12-15 Milyon Euro gelir elde edebiliriz.Yerine böyle hızlı kanat oyuncularına ihtiyacımız var.Ama orta saha savaşçı olmalı.
 
Cevap: # Salomon Kalou4 yabancı lazım bize.Kaleci,stoper,ortasaha ve winger.Kalou cidden iyi olur winger açığımız için ama o kadar para vermek akılsızlık olur.7 milyona tavız ama Çelski yap bi güzellik.:asd:
 
Cevap: # Salomon KalouIyide Arda bu durumda nereye gidecek? Hangi kulüp kac para verecek? Arda öyle 7-8 Milyon Euro´ya gidecek bir futbolcu degil. Gelecek sezon da kalmali ve 24 yasinda güzel bir bonservis ücretiyle transfer olabilir. Biz Arda´dan en az 12 Milyon Euro kazanmaliyiz. Yoksa satilmamali.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt