Şamp. Ligi B Grubu | Manchester United 0-1 Beşiktaş| 25 Kasım | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şamp. Ligi B Grubu | Manchester United 0-1 Beşiktaş| 25 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. Hafta Manchester United-Beşiktaş

Topic efsane olmaya aday.Her ne kadar Manchester United eskisi kadar sağlam bir görüntü çizmese de ve Beşiktaş'ın savunması eskiye oranla daha güçlü olsa da Old Trafford cehenneminde herşey beklenebilir.Keşke Arsenal yada Chelsea olsaydı ama Rooney'nin motivasyonu da hiç fena sayılmaz.Ben 4-0 gibi bir skor bekliyorum.Rastgele..

manu cok kotu bu yil

2-0 bekliyorum

besiktas gol atamaz

Manu 3 atar yatar..

Gerisi zevkine kalmış kah 5 yapar kah 1 yer 6 olur.

Cevap: Şampiyonlar Ligi | B Grubu | Manchester United-Beşiktaş| 25 Kasım | 21.45 | St

Rooney diyorum.Bjk yi boşlamaz.

Cevap: Şampiyonlar Ligi | B Grubu | Manchester United-Beşiktaş| 25 Kasım | 21.45 | St

manu bu sene sanki beşiktaşdan çok farklı :))

ilk maçda belliydi kötü bir sezon geçirdikleri ama ölüsü bile orada 2-3 atar

5 gol kesinde .. 9 ve üstü bekliyorum saldır manu

Berabere bitecek mac :)

Nezaman bi takimdan fark yerler diye beklerken hep süpriz oluyor . Belkide yenerler kim bilir :D

Valla ilginç bir maç olacak.bjk kazanırsa fener maçını bu maçta 1-2 farkla yenilir.Ama fenere yenilirse ben bu maçı düşnmek bile istemiyorum.

Dadında bırakır Man U 3-0

Üst Alt