Şamp. Ligi Ç.Final İlk Maç | Arsenal 2-2 Barcelona | 31 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şamp. Ligi Ç.Final İlk Maç | Arsenal 2-2 Barcelona | 31 Mart | Maç Sonucu

Cevap: Şamp. Ligi Ç.Final İlk Maç | Arsenal 2-2 Barcelona | 31 Mart | Maç Sonucu

puyol bidaki maça yok...şimdi yandın katolanya. en büyük basque

Cevap: Şamp. Ligi Ç.Final İlk Maç | Arsenal 2-2 Barcelona | 31 Mart | Maç Sonucu

Barca ilk 10 dakikada 5-0 yapabilirdi resmen Arsenal'ı ezdi.2-0dan sonra Arsenal biraz kıpırdadı golü de buldu yalnız penaltı tam komediydi.Nou Camp'ta en az 5 atar Barca.

Puyol-Pique yoksa Milito-Marquez var.Barcelona için sorun olmaz.Eleyeceklerdir Arsenal'ı.

Maçın ikinci yarısını izledim. 75. dakikaya kadar Barça çok iyi top oynadı. Sonra Arsenal üstünlüğü ele geçirip golleri buldu. Penaltı pozisyonu da penaltıydı bence.

gözlerimin pası silindi resmen ne maçtı be arkadaş, futbola doyduk, kanımca Barca 2.maçta yener

ya arkadaşlar bu maçta oynanan futbol ise bizim ligde oyanan oyunun adı nedir acaba, ben bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. bir zamanlar tepik diye bir oyun oynardık ona benzetiyorum daha çok bizim ligin futbolunu.

ya arkadaşlar bu maçta oynanan futbol ise bizim ligde oyanan oyunun adı nedir acaba, ben bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. bir zamanlar tepik diye bir oyun oynardık ona benzetiyorum daha çok bizim ligin futbolunu.

futbol futboldur ..

süper bir maçdı bu sene izledigim en keyifli maçdı dün bir futbol şov birde ertem şener şov vardı:)))

Güzel maçtı. Nou Camp'tan turu alıp çıkacağız inşallah.

İbra ya laf edenler, İtalya ligini seyretmiş olamazlar. Mümkün değil. Neyse ibrahimovic'i savunacak değilim o kadar kafayı yemedim:D

Not:

Xavi insan değilsin...

Üst Alt