Şamp.Ligi F Grubu | Barcelona 2-0 İnter | 24 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şamp.Ligi F Grubu | Barcelona 2-0 İnter | 24 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: Şamp.Ligi F Grubu | Barcelona 2-0 İnter | 24 Kasım | İlk Yarı

Bütün basın traş, Barça geliyor Madrid kaç.

:D

Abi 2. golde resmen mest oldum. İniesta sağda Alves bomboşken göbeğe doğru oynadı. Ne gerek var dedim. Meğerse göbekten Xavi, Alves paslaşması yapacaklarmış. Sağ tarafta alan açmak için İniesta göbeğe oynamış. Kısacası anlatılmaz yaşanır bir gol oldu. :016::016::016::016::tiphat::tiphat::tiphat:

Yahu kos koca Inter futbolun f sini bile oynamiyor yahu. F sini bile oynamiyor. Oyniyor diyorsan, cik karsima oyniyor de, ama diyemezsin ki, cunki oynamiyor. Yuh olsun Intere. Yuh olsun Italyan takimlara. Yuh olsun Italyan ligine. Yuh olsun Italyan futboluna.

İlker Yasin, laf olsun torba dolsun diye konuşmaya devam ediyor. :eek:

rehkard'da bize barcelonan'ın oynadığı futbolu oynatmaya çalışıyor .

Adam degilsin Inter. Bir de bu takim Italya da her yil puan farkla Sampiyon oluyor.

Mourinho bırak gel Real Madridimin başına geç ya bırak bu yeteneksizler ordusu ile oynamayı :D

Şaka maka Barca bu kadar formsuzken ve önemli eksikleri varken İnter kazanır diyordum ama ortasahası yeteneksizler ordusu Eto´onun en önemli özelliği defansı yıpratması ama Puyol ve Piqueyi hiç yoramadı bugun

Ve son olarak Andreas İniestayı izlemek büyük keyif gerçekten

O değilde dün Sakarya Atatürk stadında halısaha maçı yorumlayan adam bugün nou campta Barcelona-inter maçını yorumluyor :D

Ben böyle birsey görmedim Inter degil sanki Inter Turkoya karsi oynadi Barcelona :D

Üst Alt