Şampiyon Biziz Beyler Tamam Sakin!


Fb - bjk - fenerbahçe

ts- GS - beraberlik

GS - ts - Galatasaray

bjk-fb - beşiktaş

GS - bjk - Galatasaray

ts - fb - beraberlik

fb-gs- formalite:tiphat:bence bejekenin ölüsü içerde fenerden 3 puan alır ts taraftarı önünde fenere maç vermez düşüncesindeyim fikstürümüz güzel kafamız rahat olmalı şampiyonuz inanıyoruz..
 
Cevap: Uyuyamiyorum ve inanamiyorumboşverin abi önümüzde hayati 4 önemli maç daha var 10 puan bizi şampiyon yapar bunu yapacak gücümüz var boşuna son gülen iyi güler dememişler yeter ki takıma desteği daha da arttıralım
 
Cevap: Uyuyamiyorum ve inanamiyorumAklima geldikce cildiracak gibi oluyorum dun aksam yasananlar gercekmiydi .sadece biz değil bjk li trabzonlu hatta fenerliler bile dünkü galibiyet hakkında MUCİZE diyorlar futbolun adaletinin olmadıgının kanıtıydı dünkü yaşananlar ama henüz kaybedilmiş birşey yok hala lideriz avantajımız var kalan 3 maçı kazandıkmı Bjk maçında tur atarız. Son maçta kadikoyde 50 bin ağlayan fenerlinin önünde o kupayı alıcaz.
 
Cevap: Uyuyamiyorum ve inanamiyorumOlabilir böyle şeyler, şahsen maç bitiminde çok büyük hayal kırıklığına uğramış olsam da birkaç saat sonra takımımla gurur duydum diyebilirim. Oynadığımız futbolla, taraftarımızla bu ülkede kimse yanımıza yaklaşamaz bu bir gerçek. Futbolda yenilmek de vardır. Ki daha önümüzde 4 maç var ve lideriz. Dediğim gibi ben takımımla gurur duyuyorum verdiği inanılmaz mücadeleden ötürü. Ayrıca şampiyon olacağımıza da bir hayli eminim. Neticede çok kötü bir durumda olsak neyse derim ama takımımız ortada, endişeye hiç gerek yok. Her zaman istiyorum ki evimizde ezeli rakibimize yenilsek dahi aldıkları paranın hakkını vererek oynuyorlarsa ayakta alkışlayalım, aynı dün gibi. Bu benim için skordan da mühim.
 
Cevap: Uyuyamiyorum ve inanamiyorumya hayır bu yıl Fener'i 3 maçta da eze eze yenebilirdik.. Beceriksizlik mi yoksa havaya girmek mi neden bilemiyorum ilk arenada ki maç 6-7 rahat olabilirdi.. 2 maç 4-2 falan bitebilirdi bu maç sırf 1-1'den sonra 4-1 olabilirdi.. ama olmadı.. Şansına tükürdüğümün takımı bizi kötü olduğumuz zaman 4-5 tane atıyor bizimkilerde ne o azim var ne de şans...
 
Cevap: Uyuyamiyorum ve inanamiyorumAynı durumdayım. Çok kötüyüm.Olacak şey değil.Canım çok sıkkınNasıl olur arkadaşKafayı yicem
 
Cevap: Uyuyamiyorum ve inanamiyorumsadece biz değil bjk li trabzonlu hatta fenerliler bile dünkü galibiyet hakkında MUCİZE diyorlar futbolun adaletinin olmadıgının kanıtıydı dünkü yaşananlar ama henüz kaybedilmiş birşey yok hala lideriz avantajımız var kalan 3 maçı kazandıkmı Bjk maçında tur atarız. Son maçta kadikoyde 50 bin ağlayan fenerlinin önünde o kupayı alıcaz.

abi nasıl ya ben mi anlamadım biz 3 maçı alsak bile nasıl şampion oluoz
 
Cevap: Uyuyamiyorum ve inanamiyorumabi nasıl ya ben mi anlamadım biz 3 maçı alsak bile nasıl şampion oluozFener'in diğer takımlara karşı puan kaybetmeyeceğinin garantisi var mı..? Arkadaş ben bunu anlamıyorum dün herkes bir karamsarlığa kapılmış Fener bundan sonra maç kaybetmez diyor arkadaş adamların en hırslı çıktıkları maç bu maç onda bile 1 gram top oynamadılar büyütmeyin allah aşkına çekirge misali en fazla 2 kere sıçrar...
 
Cevap: Uyuyamiyorum ve inanamiyorumyahu her şeyi geçtim bu adamların yeri amatör küme olmalıyken aman para düzenimiz bozulmasın diyenlerin tiyatrosunu para kazanmalarını istemiyorum artık.İster Gs şampiyon olsun ister fb bi bok olmaz bu ülkeden. Defolup gitmek istiyorum bu ülkeden.bangladeşde bile bu kadar asalak şerefsiz bi düzen yoktur.
 
Cevap: Uyuyamiyorum ve inanamiyorumFatih Terim'in basın toplantısını dinledim şimdi. Biraz kendime geldim.Şampiyon olucaz kimsenin şüphesi olmasın ama bu şerefsizleri sevindirdik ya ona üzülüyorum
 
Cevap: Uyuyamiyorum ve inanamiyorumTürkiye şampiyonluğu nedir abi?bi takım asalak üç kağıtçı rantçıların kurduğu kirli bir düzen.avrupada yok zaten.ne diye bakıcamki ben bu lige artık.şahsen kimin şampiyon olduğu falan umurumda değil artık.
 
Cevap: Uyuyamiyorum ve inanamiyorumTürkiye şampiyonu ne ya?Mozambik şampiyonu daha değerlidir benim gözümde.türkiyede oynanan oyun futbol değil artık kendinizi kandırmayın.kişilere ve kurumlara göre gece yarısı bile kanun değişiyor.böyle boktan bi düzen işte.
 
Cevap: Uyuyamiyorum ve inanamiyorumo kadar bilet bulmak için uğraştım, taa ankaradan bu maç için istanbula gittim, bana da şaka gibi geliyor. ezdik resmen ama bizim forvetler beceriksiz. onlarda stoch, alex buldu mu affetmiyor biz selçuk'a bakıyoruz sadece. bize buldu mu affetmeyen bitirici forvet lazım,bizim orta saha iyi besliyo ama boşa gidiyor. elmander iyi servis yapıyor ama çok iyi bitirici değil, barosun formda hali gibi biri lazım. bi de dün taraftar hayal kırıklığına uğrattı, kale arkasındakiler hariç çoğu taraftar sadece maçı izliyodu, hiç baskı olmadı adamlara
 
Cevap: Uyuyamiyorum ve inanamiyorumyahu adamlar için özel kanun değiştirdi hükümet pijama atletle gece yarısı gelip,play offu sırf onlar için çıkardılar,avrupaya hatta dünyaya sırf onları düşürmemek ve paralları sekteye uğramaması için rezil ettiler ve ülke olarak men edilmeyide aynı şerefsizler için alacaklar ve öylede olacak.sağlığınızı seviyorsanız başka hobiler edinin artık kendinize.
 
Cevap: Uyuyamiyorum ve inanamiyorumcanınızı sıkmayın böyle konular açmak bize değil agutlara yakışır lider biziz maçlarımızı kazanırsak gerisi boş ben sadece mehmet topuz köpeğine ayar oldum inşallah şampiyon olup meloyu onun üstüne yollicaz :)
 
Cevap: Uyuyamiyorum ve inanamiyorumDün geceden beri gerçekten uyuduğum uykudan bir şey anlamadım. O kadar yorgun ve hala o kadar şaşkınım ki kelimelerle tarif edilemez.
 
Cevap: Uyuyamiyorum ve inanamiyorumneyse ya arkadaslar. fenerli taraftar boylece umutlansin, kadikoyde devirerek sampiyon olacagiz! boyle daha tatli olur.
 
Cevap: Uyuyamiyorum ve inanamiyorumo kadar bilet bulmak için uğraştım, taa ankaradan bu maç için istanbula gittim, bana da şaka gibi geliyor. ezdik resmen ama bizim forvetler beceriksiz. onlarda stoch, alex buldu mu affetmiyor biz selçuk'a bakıyoruz sadece. bize buldu mu affetmeyen bitirici forvet lazım,bizim orta saha iyi besliyo ama boşa gidiyor. elmander iyi servis yapıyor ama çok iyi bitirici değil, barosun formda hali gibi biri lazım. bi de dün taraftar hayal kırıklığına uğrattı, kale arkasındakiler hariç çoğu taraftar sadece maçı izliyodu, hiç baskı olmadı adamlaraüzüldüm durumunuza okadar uğraşip maça gidiyorsunuz sonuç böyle

ben olsam baroşu bi şekilde hazır ederdim ,necatiye verilen şans baroşa verilmeliydi küstürülmemeliydi

bize yinede iyi bitirici bi forver lazım jardel tarzı yakaladımı affetmiycek
 
Cevap: Uyuyamiyorum ve inanamiyorumdünkü maç beni çok yordu . artık izlemek dahi istemiyorum şu zırvalıgı
 
Üst Alt