Şampiyon Biziz Beyler Tamam Sakin! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyon Biziz Beyler Tamam Sakin!

Cevap: Şampiyon Biziz Beyler Tamam Sakin!

bejeke kopmuyacak beyler Q7 çetesi eğer akıllarını başlarına almazlarsa yollarının ayrılcağının farkında kalan maçlarda bambaşka bir hırsla oynuyacaklar düşüncesindeyim ayrıca fenerlilerin aziz babaları içerdeyken 6'da 6 yapma şansları yok..

Bende şampiyonluktan eminim, bir ay sonra karalar bağlayan arkadaşların mutluluğunu göreceğim :)

Tayfur Havutçu şöyle devam etti: "Son haftalara geliyoruz. Bundan sonra kimseye tolerans yok. Ya takım olursunuz ya da biz yeni bir takım kurarız. Kimse Beşiktaş'tan büyük değil. Oynamayan gider."

vay tayfura bak vay :D

tayfura arkadan biri seslendirme yaptıysa korkmuş olabilir oyuncular :asd:

bejeke kopmuyacak beyler Q7 çetesi eğer akıllarını başlarına almazlarsa yollarının ayrılcağının farkında kalan maçlarda bambaşka bir hırsla oynuyacaklar düşüncesindeyim ayrıca fenerlilerin aziz babaları içerdeyken 6'da 6 yapma şansları yok..

Sadece Fernandes'ten umutluyum diğerleri umutsuz vaka.

Yemin ediyorum bu fenerde bal var arkadaş valla var billa var. Adamlar geliyor atıyor tıkır tıkır biz atamıyoruz.3 maçta da bu olmadı mı ? Oldu BAL BAL BAL .

bjk maçı fenerin zor geçer. tayfur ipin ucunda. fikretorman geldğinden beri galibiyet yüzü görememiş. en az 1 maç kazanmak için herşeyi yapar bjk. trabzon maçıda zor fenerin. 5.haftada tur atacağız bence.

şampiyon bizi ama fener ne tsye kaybeder ne bjkye,son mac koyup,sampiyon olacagız!!!:ka21:

ben sanmıyorm soner abi,ben kendi isimizi kendimizin halledecegini düsünüyorum,

Cevap: Uyuyamiyorum ve inanamiyorum

Fener'in diğer takımlara karşı puan kaybetmeyeceğinin garantisi var mı..? Arkadaş ben bunu anlamıyorum dün herkes bir karamsarlığa kapılmış Fener bundan sonra maç kaybetmez diyor arkadaş adamların en hırslı çıktıkları maç bu maç onda bile 1 gram top oynamadılar büyütmeyin allah aşkına çekirge misali en fazla 2 kere sıçrar...

aynen. herkes fener bundan sonra puan kaybetmez motive olur diyorlar. en motive olacagı mac bizim mactır. 5 kurusluk top oynamadılar. ben 2 puan öndemiyim.(evet) karşı takımdan takım olarak iyimiyiz(evet) bir yenilgiyle yelkenleri suyamı indirecez ulan. indirseydik fenerin bizi 4-0 yendigi mactan sonra indirirdik. ama indirmedik ayakta kaldık devam ettik. son hafta fener tökezledi. onun icin burda kimse aglayıp sızlamasın. burda şampiyon olamayız diye aglayıp sızlayanlar sonra kimse şampiyon olursak sevinmemeli bana göre.

Cevap: Şampiyon biziz beyler tamam sakin!

Ne şizofreni birader? Ts - Bjk maçını izleyerek konuşuyorum. Adamlar ligi bitirmiş fener maçında mı kasacaklar? Oldu bekleyin siz.

abi şu feneri izleyende ligi bitirmiş der ona bakarsan. kimse ezeli rakibine yenilmek istemez. öyle kolay degil. ha balı tutar gene yener onu bilemem ama beşiktaş her 2 mactada fenere yenilmez bana göre. elbet birinde puan alır.

Cevap: Şampiyon biziz beyler tamam sakin!

Ne şizofreni birader? Ts - Bjk maçını izleyerek konuşuyorum. Adamlar ligi bitirmiş fener maçında mı kasacaklar? Oldu bekleyin siz.

Ts, fb'yi şampiyonluktan ettiğinde de ligi bitirmişti...Bjk'den hiçbir umudum yok ama onu söyleyeyim.

Ben bunları elemine ediyorum, fb'nin son 3-4 yıldır müthiş bir şansı var. Son maçta kaybettikleri şampiyonlukta da böyleydi,oralara kadar geliş süreçlerini de biliyoruz(+şike).

O yüzden puan kaybı yaşamadan Kadıköy'e gidip artık orada, hemen hemen imkansız başarılmalı. İmkansızlıkan söz ettim, oyun babında değil; şans,dış güçler,taraftar falan herşey etkili olacak o maçta. Sakın 2-2'lik maçtaki gibi tek kale futbol beklemeyin.Boşuna dizayn edilmedi bu fikstür.

Üst Alt