Şampiyon Biziz Beyler Tamam Sakin! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyon Biziz Beyler Tamam Sakin!

Cevap: Şampiyon Biziz Beyler Tamam Sakin!

Beyler daha biz son sözümüzü söylemedik , kimse şampiyonluk gitmiş havalarına girmesin lütfen , kimse inancını kaybetmesin , biz hakediyoruz ve o hakettiğimiz şampiyonluğa ulaşacağız er yada geç.Bu maçıda unutmaya çalışın insan düşünür düşünür kafayı yer böyle bir şey olamaz! Daha kalan 4 maçımız var.Fenerbahçe bunların birinde berabere kalsa yine bu iş son haftaya kalmaz.Kalsa bile gidip yeneceğiz en kötü berabere kalacağız şampiyon olmak istiyorsak , iyi takımız diyorsak.Şampiyonluk Şarkısı Düşmesin Dillerden! Dediğim gibi daha son sözümüzü söylemedik!

bırakın onları bunları bence. kendi işimizi kendi görelim. gerisi umrumda değil. 4 hafta şampiyon olumuşuz he son hafta farketmez. bu futbolun hakkını vererek ezikleri orda yenerek tüm maçlarımızı alarak bu seneyi bitirelim. biz maçlarımızı alırsak sorun yok no problema.. takıma güvencim var ama gol pozisyonlarında daha dikkatli olmalı. böyle akılsızca abanışlar değil adam akıllı aldıkların paraların hakkını vererek yapsınlar işlerini.

dün bir ayak içi şut olsa bu iş bitmişti. son maçlarda farkındayasanız hep ceza sahası dışından etkili şutlar var. ben açıkcası necatiyi içerdeki maçlarda oynatmam.

elmander sürekli koşu halinde-necati orta sahaya yakın hep.

ilk fb maçında olduğu gibi baros en azından defansı peşine takmalıki orta saha veya bekler atağa katılsın. golü bulan taraf biz olmadıkça zorlanırız. biraz daha dengeli oynamak gerek bundan sonra.

beşiktaş maçı gibi ama geriyede yaslanarak değil topu bizde tutarak.

TRABZON FENERE KAY-BET-MEZ!!! Oyüzden biz bu haftadaki Seyircisiz macta Trabzonu yenmemiz demek en kötü ihtimalle 5.hafta sonunda sampiyonluk demektir!!

harbi bjknin başkanı galibiyet göremedi

azizin sözü sanırım gerçek olucak

Bjk bizi şampiyon yapıcak evet bizi şampiyon yapıcak :D

işimiz son maça kalmaz umarım. ben çok eminim 5.haftada bu iş bitecek. aksi halde olacakları düşünemiyorum. son maça cüneytçakırı verirler çok iyi oynasakta kırmızı kartla işimizi bitirirler. o maçtan çok umutlu değilim. dün mesela caneri atamadı hakem. ama aynı şartta biz olsak atarmıydı? atardı. Yani fb şansla kazanıyor kazanamazsa hakemle kazanıyor bir şekilde kazanıyor.

bence bjk en kötü 1 puan alacaktır fenerden inönü'de.galibiyetleri yok daha.ve fb bu oyunla bjkde o oyunla beraberlik alırlar kesin.

Ben tahminimi yapayım

Trabzonspor - Galatasaray: 1 puan

Galatasaray - Trabzonspor: 3 puan

Galatasaray - Beşiktaş: 3 puan

Fenerbahçe - Beşiktaş:3 puan

Beşiktaş - Fenerbahçe:0 puan

Trabzonspor - Fenerbahçe:0 puan

Son haftaya şampiyon gireriz

unutmayalım ki fenerbahçe çok kötü bi takım. Deplasmanda korkak ve zavallı futbol oynuyo

fener ligin ikinci yarısında deplasmanda sadece ankaragücü ve manisayı yenebildi, bu takımlar ligin sonuncuları

trabzon-fener maçı farka gidebilecek maçken 1-1 bitti

beşiktaş-fener maçı cristianın saçma golüyle 2-2 bitti

biz ise eğer bu futbola devam edersek tek zorlu maçımız trabzon deplasmanı olur

Ben tahminimi yapayım

Trabzonspor - Galatasaray: 1 puan

Galatasaray - Trabzonspor: 3 puan

Galatasaray - Beşiktaş: 3 puan

Fenerbahçe - Beşiktaş:3 puan

Beşiktaş - Fenerbahçe:0 puan

Trabzonspor - Fenerbahçe:0 puan

Son haftaya şampiyon gireriz

unutmayalım ki fenerbahçe çok kötü bi takım. Deplasmanda korkak ve zavallı futbol oynuyo

fener ligin ikinci yarısında deplasmanda sadece ankaragücü ve manisayı yenebildi, bu takımlar ligin sonuncuları

trabzon-fener maçı farka gidebilecek maçken 1-1 bitti

beşiktaş-fener maçı cristianın saçma golüyle 2-2 bitti

biz ise eğer bu futbola devam edersek tek zorlu maçımız trabzon deplasmanı olur

Ağzından bal damlıyor hocam. Eee ne olacak bu fenerin hali :D

Futbol öyle güzel bir oyundurki, bir mac tek kale oynarsiniz ama o maci kaybedersiniz.

Futbol öyle güzel bir oyundurki, 40+ macdir evinde maglup olmayan, üstüne üstün sizin orada 13 senedir galip gelemediginiz ezeli rakibinze, sampiyonluk macinda koyarsiniz.

Şampiyonluk yolunu şu şekilde çizdim kafamda ...

kadıköydeki maça kadar olan 2 ts ve 1 bjk maçlarında 9 puan yapmamız şart.

fener evinde oynayacağı bjk maçını rahat alır bana göre, inönüdede bjk satar, ts ile deplasmanda 1 beraberlik bizi son maç öncesi 4 puan farkla şampiyon yapar.

Kadköyede tura gideriz...

son maça beraberlik averajıyla girersek sıkıntı olmaz opsiyonumuz olursa rahat alırız maçı.

Futbol öyle güzel bir oyundurki, bir mac tek kale oynarsiniz ama o maci kaybedersiniz.

Futbol öyle güzel bir oyundurki, 40+ macdir evinde maglup olmayan, üstüne üstün sizin orada 13 senedir galip gelemediginiz ezeli rakibinze, sampiyonluk macinda koyarsiniz.

Bu temenni son maçta gerçeğe dönüşür inşAllah. :eek:

Tahminlerim :

ts 1-3 Galatasaray

fb 2-0 bjk

Galatasaray 1-0 ts

bjk 1-2 fb

Galatasaray 2-0 bjk

ts 1-1 fb

Şampiyonuz Beyler :D hepsi tutacak inşallah

Üst Alt