Şampiyon Biziz Beyler Tamam Sakin! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyon Biziz Beyler Tamam Sakin!

Cevap: Uyuyamiyorum ve inanamiyorum

Üzülmeyi gerektirecek birşey yok hala lideriz ve fb nin bjk ts maçlarında ne yapacağı garanti değil.Biz böyle oynayalım şampiyonluğumuz garanti.

Cevap: Uyuyamiyorum ve inanamiyorum

Benim de inancım tam. Oyun olarak biz hakediyoruz.

Fenerbahçe bizim maça dek puan kaybeder, puan kaybetmese bile son maçta bizi ye-ne-mez.

Cevap: Şampiyon biziz beyler tamam sakin!

Trabzon deplasmanında 3 puan almamızda olası yani. :ka21:

Fener bu oyunuyla her takıma yenilse sürpriz olmaz.

inönüde bir sürpriz olacak diyosun aslında yanlış düşünmüyorsun. inönü zaman zaman zorluyor feneri

yıldırım demirören çoktan havutçuyle konuşmuştur saçmalamayın hem bejeke fenerden istese de puan alamaz zaten.

bejeke değilmiydi saraçoğlunda paf takımıyla nerdeyse feneri parça pinçik eden fernandes Q7 almeida filan oynarsa fener ordan çıkamaz..

3.lük ile 4.lük arasında büyük fark var bjk de bunun farkında ona göre oynuyacaklar..

Cevap: Şampiyon Biziz Beyler Tamam Sakin!

Tayfur Kendini Kanıtlamak İsteyecektir Ben Beşiktaş 'tan O Maçlarda En Kötü 3 Puan Bekliyorum .

Fb - bjk - fenerbahçe

ts- GS - beraberlik

GS - ts - Galatasaray

bjk-fb - beşiktaş

GS - bjk - Galatasaray

ts - fb - beraberlik

fb-gs- formalite

:tiphat:

bence bejekenin ölüsü içerde fenerden 3 puan alır ts taraftarı önünde fenere maç vermez düşüncesindeyim fikstürümüz güzel kafamız rahat olmalı şampiyonuz inanıyoruz..

bu benim mesajım ya :Z3:

Bu serefsizler bu sansla 5'de 5 yaparlar, hic umutlanmayalim bence, gece uyuyamadim, önce lanet ettim böyle adaletmi olur diye, ama sonra düsündümde 12 yilin sonunda kadiköyde tek galibiyetle tüm yillarin revansini aliriz ve buna cok inaniyorum, totemse totem, macada bakmam gerekirse, yeterki kadiköyde yenerek sampiyon olalim.

Bejeke'nin ölüsü Fener'i 2 maçta da yener.

Şizofrenik hallere girip ''Beşiktaş maçı satar,Yıldırım Demirören el atmıştır'' gibi saçma sapan iddialarla ortamı germeyin.

Ne şizofreni birader? Ts - Bjk maçını izleyerek konuşuyorum. Adamlar ligi bitirmiş fener maçında mı kasacaklar? Oldu bekleyin siz.

bjk ve ts fenerden puan alamaz bize karşıda köpek gibi oynayıp bjk değil ama ts puan alır fenerde son hafta işi bitirir. seneye kaldı beyler kandırmayalım kendimizi . 14 senelik hasret de böyle olmamış mı zaten averajla kaybetmişiz 13 sene sonunda öbür seneye kalmış napalım böylesi hayırlı belki

Geçen sene haketmeden şampiyon oldular.Bu sene haketmeden playoff oynuyolar.İlahi adalet elbet tekerrür edecektir,kimse korkmasın.

Tayfur Havutçu şöyle devam etti: "Son haftalara geliyoruz. Bundan sonra kimseye tolerans yok. Ya takım olursunuz ya da biz yeni bir takım kurarız. Kimse Beşiktaş'tan büyük değil. Oynamayan gider."

vay tayfura bak vay :D

Beşiktaş sadece kendi sahasında berabere kalır, deplasmanda yenilir. Trabzon ise kendi sahasında yenebilir de yenilebilirde.

Üst Alt