Şampiyon Fenerbahçe'nin Posteri / JB Cimbom | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyon Fenerbahçe'nin Posteri / JB Cimbom

1306070530670338.jpg

Muhtemelen yarın Fanatik- Fotomaç gibi gazeteler Fenerbahçe'nin posterini falan dağıtacaklardır. Ben size bir güzellik yapıp şimdiden vereyim dedim. Buyrun efendim, şampiyon kadro

Tabi bu kadronun kurulmasında Büyük Başkan, Aziz Yıldırım'ın büyük payı var. Başkan, ince eleyip sık dokuyarak, takımın ihtiyaçları doğrultusunda adeta nokta transferler yaptı ve geçen senenin son haftasında büyük bir çöküş yaşayan takımı adeta şaha kaldırdı.

Taraftarıyla bütünleşen sarı-lacivertliler ikinci yarıda çok iyi bir performans sergileyerek transfer sezonunu kötü değerlendiren Trabzonspor'u önce yakaladı ardından da geçti

Tebrikler Fenerbahçe, başarılarını Avrupa Arenasında da sürdürmen dileğiyle

JBCimbom: 2010-2011 Şampiyonu Fenerbaçe ve Kadrosu

Cevap: Şampiyon Fenerbahçe'nin Posteri / JB Cimbom

Yalnız sistem oturmamış :) Bana kalırsa çift forvet olmalıydı ve forvette Cüneyt Çakır ile Fırat Aydunusa yer verilmeliydi. Netice olarak takımın en skorer oyuncuları onlar :)

teknik direktör mahmut özgener

teknik direktör yardımcısı oğuz sarvan

amale axis yıldırım

Geçen defa uyarmıştım halbuki. Bu site bizim kurallarımıza uymuyor. Bizde link verecek her blogda GSC logo yada linki istiyoruz, kuralımız basit.

Geçen defa bu konuda uyarıp konuyu kilitlemiştim, hala yapmaış üstelik yeni konu açmışsınız.

Şimdikini kilitlemiyorum, lakin linki koyun.

Cüneyt Cakir

Firat Aydinus

Bünyamin Gezer

haklari ödenmez. müthis oynadilar ama bir "Aleks" degil hicbirisi.

Geçen defa uyarmıştım halbuki. Bu site bizim kurallarımıza uymuyor. Bizde link verecek her blogda GSC logo yada linki istiyoruz, kuralımız basit.

Geçen defa bu konuda uyarıp konuyu kilitlemiştim, hala yapmaış üstelik yeni konu açmışsınız.

Şimdikini kilitlemiyorum, lakin linki koyun.

Sen koy dersin de koymam mı ağabey ? :asd:

konuyu hazırlayan arkadaş ALEKS'i unutmuş!

2vv9op2.png

sivas 1 fener 1 iken bu pozisyona ofsayt bayrağı kaldıran Aleks taşçıoğlunu:)

Üst Alt