Şampiyon Kim Olur? (Fikstür Değerlendirmesi) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyon Kim Olur? (Fikstür Değerlendirmesi)

Sivas maçı çok kritik bizim.Yenersek fener maçına kadar puan kaybedeceğimizi düşünmüyorum.Başak o arada Fener,ts,Beşiktaşla oynayacak.5 puan bıraksa onlara,fener maçına 4 puan önde girmemiz hiçte şaşırtıcı olmaz.

antu forumlarında başak- fb maçı topiğinde "başak'tan puan alan haindir" cümleleri var. fener kendisi şampiyon olamasa bile bize çelme takmak adına başak'a yatar kadıköy'de de bizi vurursa :(

Öne cikartigim maclar sampionu belirler gibi bence her iki takim adina. bjk ve fenere sans tanimiyorum acikcasi bende.

Galatasaray:

Sivasspor-Galatasaray
Galatasaray-Antalyaspor
Kasımpaşa-Galatasaray
Galatasaray-Bursaspor
Karabükspor-Galatasaray
Galatasaray-Konyaspor
Fenerbahçe-Galatasaray
Galatasaray-Trabzonspor
Gençlerbirliği-Galatasaray
Galatasaray-Başakşehir
Alanyaspor-Galatasaray
Galatasaray-Beşiktaş
Akhisarspor-Galatasaray
Galatasaray-Malatyaspor
Göztepe-Galatasaray

IBB:

Konyaspor v Başakşehir
Başakşehir v Fenerbahçe

Trabzonspor v Başakşehir
Başakşehir v Gençlerbirliği

Başakşehir v Göztepe

Alanyaspor v Başakşehir
Başakşehir v Beşiktaş

Akhisarspor v Başakşehir
Başakşehir v Yeni Malatya

Galatasaray v Başakşehir
Başakşehir v Kayserispor (?)

Osmanlıspor v Başakşehir
Başakşehir v Sivasspor

Antalyaspor v Başakşehir
Başakşehir v Kasımpaşa
Up...

Sivas ve Konya check. iki takım adına olumsuz anlamında sonuçlandı.

hamzalı dönem aklıma geldi büyükler şampiyonluğu birbirlerine ikram edip durdular en son ihale bize kaldı iyi bari 4. yıldızı takalım dedik. bu sezon da öyle. kaç defa kırılma maçlarımız oldu hepsinde yok ben almayayım adrenalin olsun lig kopmasın dedik sanki.

yalnız şurası bir gerçek ki deplasmanlarda yokları oynuyoruz kalecimiz sos veriyor. orta sahamız yetersiz. şu an şampiyonluk şansımız az değil. ama bu kadar ikramı geri çevirirsek bir yerde artık o fırsat tekrar gelmez.

Fernando hayırlısıyla takıma döndüğü vakit şampiyonluk şansımız tartışılır yeniden.Tabi o zamana kadar iş işten geçmezse..

Minimum 2 takım hatta 3 bile olabilir 70 ve üzeri puan alabilir.An itibarıyle yüzde 40 fener,yüzde 35 biz,yüzde 15 beşiktaş,yüzde 10 başak

Biz bir tık avantajlı gözüküyoruz.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Minimum 2 takım hatta 3 bile olabilir 70 ve üzeri puan alabilir.An itibarıyle yüzde 40 fener,yüzde 35 biz,yüzde 15 beşiktaş,yüzde 10 başak

Fener nasıl %40 anlamadım şahsen. Önlerinde ilk zorlu deplasmanda iyne puan kaybedecekler. Sonraki basit bir iç saha maçındada.

Çift soru,takımların ivmeleri hiç iyi değil.Bence 1 takım 70 görür o da şampiyon olur.Ligin boyu kısaldı,Bjk'nin 40 puanı var.13 haftada 10 maç veya 9 maç 3 beraberlik falan hayatta alamaz tinerciler.Fener'in de göreceğini sanmam.Başak'la kafa kafaya kalırız,2. olan 67-68'li puanlarda kalır 3. olan da 63-64 falan diye tahmin ediyorum.

Şampiyon fener.
Bu saatten sonra 2.kim olur tartismasi2 yapmak daha anlamlı olur.

Terim'in taktik bilgisinin YETERSİZLİĞİNİ ve tüm oyun planının takımı bağıra çağıra motive ederek, sahada iyi bir sonuç almamızı ÜMİT ETMEK olduğunu anlamamız çok uzun sürmedi.
PİRLO!

Çift soru,takımların ivmeleri hiç iyi değil.Bence 1 takım 70 görür o da şampiyon olur.Ligin boyu kısaldı,Bjk'nin 40 puanı var.13 haftada 10 maç veya 9 maç 3 beraberlik falan hayatta alamaz tinerciler.Fener'in de göreceğini sanmam.Başak'la kafa kafaya kalırız,2. olan 67-68'li puanlarda kalır 3. olan da 63-64 falan diye tahmin ediyorum.
Bizim ve fenerin 70 üstü yapacağını düşünüyorum.Belki başakta şayet toparlayabilirse bir ihtimal yapabilir.Kesinlikle tek rakip var o da fener

Korktugun basina geldi fener sampiyon demekte beis gormemek lazim

Üst Alt