Şampiyon Kim Olur (Kalan Maçlar) - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyon Kim Olur (Kalan Maçlar)

Bir daha uykulu halimle sabah sabah hesap yapmayacağım. Matematik ağlayarak beni terk ediyor. Bu bay haftaları yüzünden yanlış yapıyorum hep. Bjk bir kez daha yenilmek zorunda. Ha dolu dolu gitmez diye dedik de aksinde yetmiyor. Yanlış bilgi de geçmeyelim. Keyfim kaçarak bu kez uyumaya gidiyorum. Ah ulan Galatasaray :(
Bjk 2 beraberlik alırsa 4 puan kaybeder yaptığımız hesap doğru :)

3. Galatasaray 62 Puan (32 Maç)

Göztepe (D) 0
Trabzon 0
Antalya (D) 1
Konya 1
Gençlerbirliği (D) 0
Beşiktaş 0
Denizli (D) 1
Malatya 1

4 beraberlik alırız en fazla gerisi Trabzon’a kalmış maclarini alırsa ligi 4. tamamlarız...

1. Beşiktaş 70 Puan (32 Maç)

Ankaragücü
Sivas (D)
Kayseri
Rize (D)
Hatay
Galatasaray (D)
Karagümrük
Göztepe (D)

2. Fenerbahçe 63 Puan (32 Maç)

Antep
Başakşehir (D)
Bay
Kasımpaşa
Alanya (D)
Erzurum
Ankaragücü (D)
Sivas
Kayseri (D)

3. Galatasaray 62 Puan (32 Maç)

Göztepe (D)
Trabzon
Antalya (D)
Konya
Gençlerbirliği (D)
Beşiktaş
Denizli (D)
Malatya

Artık ikinci olmaya bakacağız en azından Şampiyonlar Ligi icin...
Yazık oldu son 2 sezon resmen hediye ettik şampiyonluğu...
Yakışmadı...

bjk kaybeder de asıl sıkıntı biz. bizim hoca dün akşam ki maçta çok iyi bir ilk yarı oynadık dedi. en az pozisyona girdiğimiz en hareketsiz maçımızdı açık seçik. ama doğru analiz yok hatayı kabullenme yok. bireysel hata tamam ama kabullenmeyen inatçı bir hocayla bjk 15 puan kazansa biz 20 kaybederiz. derdimiz bu

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Dedik

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dünkü maçı bile alsak oluruz derdim çünkü bjk de cacık bir bk oynadığı yok. Bir iki maç kaybederler gibi. Peki biz 4-4-2 ile giden maç. Yanlış kadro yüzünden giden 2 maç totalde 9 puan Tabi bu son maçlar öncesini saymıyorum bile. Şuan 1 puan öndeydik en kötü ihtimal. 6 maçta 1 galibiyet yakışmadı. Olmamalıydi. Hakem federasyon topu tüfeği ile geldiler ama biz o 9 puanı ellerimizle verdik. Şuan dün düdüğü asılması gereken bugün kıyak geçen hakemleri konuşamıyoruz bile. Altın tepside defalarca sundular alın siz sampiyon olun diye yok canım almiyim teşekkürler diyip ayrıldık ordan. Diyecek çok bişey yok. Bu futbol anlayışı ve hatalı kadro seçimleri ile bu saatten sonra mucizeden bile öte sampiyon olmak. Senarist yanlış yazdı, yönetmen kötü yönetti ve oyunuclar oynayamadi. Perde kapandı film bitti...

Üst Alt