Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Rövanş | Sivasspor 3 - 1 Anderlecht| Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Rövanş | Sivasspor 3 - 1 Anderlecht| Maç Sonucu

Sivas prestij için sahada

Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu ilk maçında geçen hafta deplasmanda RSC Anderlecht’e 5-0 yenilerek tur şansını hemen hemen kaybeden Sivasspor, Belçika ekibi ile bugün sahasında yapacağı rövanş karşılaşmasında prestij mücadelesi verecek.

Kırmızı beyazlı ekip, Anderlecht karşısına sakatlıkları nedeniyle ilk maçta da forma giyemeyen Mehmet Yıldız ve Sezer Badur’dan yoksun bir kadroyla çıkacak.

Sivas 4 Eylül Stadı’nda oynanacak karşılaşmanın daha önce saat 21.45’te başlayacağı duyurulmuş ve maç biletlerinin üzerine de 21.45 yazılmıştı. Ancak Futbol Federasyonu dün maçın başlama saatini 21.00 olarak değiştirdi.

Show TV’den naklen yayınlanacak mücadeleyi İspanyol Manuel Enrique Mejuto Gonzalez yönetecek. Yardımcılıklarını ise J. Calvo Guadamuro ve J. Carlos Jimenez yapacak.

SİVASSPOR: Petkoviç, Abdurrahman, Yasin, Sedat, Hayrettin, Musa, İbrahim, Erman, Uğur, Kamanan, Ersen Martin

ANDERLECHT: Proto, Deschacht, Juhasz, Wasilewski, Van Damme, Biglia, Polak, Suarez, Boussoufa, Chatelle, De Sutter

Kaynak: Hurriyet

Cevap: Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Turu Rövanş Maçı | Sivasspor-Anderlecht| 21.00

Vakit geçirmek için izlenir ancak bu karşılaşma.

Cevap: Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Turu Rövanş Maçı | Sivasspor-Anderlecht| 21.00

9'luk performans bekliyorum Sivas'tan:D

7 veya 9 olur. Hepsini de Van Damme denen adam atar.

Burada 7 yerler UEFA'da 9 yerler bülö sözünü tutar...

Koy kurtlar vadisinin eski bölümlerini misssss

Türklüğüme yakıştıramam bu kadar farkla yenilip elenmeyi!

7 fark bekliyorum bu sefer.İlk maç Anderletch o kadar kaçırmasa zaten 10 olurdu.

Şampiyonlar Liginin Gönüllerdeki Şampiyonuna gönülden başarılar, demek isterdim:D

Ortada geçer bence. Anderlecht as kadro ile çıkmaz. Yenilir sivas ama Deplasmandaki gibi fark beklemiyorum.

Daha fazla rezil olmasınlar bence Uefa'ya bildirip çekilsinler maçtan!

sözünü tutması gerekir onun için 7 yemesi gerekiyor

uefa da da 9 yerler tam olur

medyum Bülent

10 tane yer ınsallah bulo ve kasap takımı

Anderlecht show yapacak yine.En az 4 bekliyorum.

takimin basina fenerde futbolcuyken avrupa tecrübesi gelenden geçenden 5-7 yemek olan bülenti getirirsen böyle olur.

Adam alışmış

bugün fark olmaz, en fazla 2-3 tane yirler diye düsünüyorum

Üst Alt