Şampiyonlar Ligi Fikstürümüz Açıklandı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi Fikstürümüz Açıklandı!

Cevap: CL Fikstürümüz Açıklandı!

İlk maç çok önemli,ilk maçtan alınacak bir beraberlik mükkemmel olur.

Ondan sonra içeride bragayı kesinlikle yenmemiz lazım.Cluj u da 2 maçta yenersek.Son 2 maç kala gruptan çıkmayı garantiliyoruz.(Braganın manuya 2 maçta da yenildiğini varsayarsak)

Fikstür gayet iyi.ManU deplasmanında kaybedip, sonraki 3 maçı kazanırsak süper olur.Son 2 maçtan alınacak 1 puan da bizi gruptan çıkarır.Bence oldukça iyi bir fikstür.3 ve 4. maçı ManU ile oynamaktan korkuyordum ben.

çok iyi fikstür olurda man utd. den puan alırsak biz moralli başlarız onlarda diğerlerine karşı daha ciddi oynarlar puan vermezler.Eğer puansız başlarsak sorun olmaz zaten rakip man. utd. ayrıca üst üste 2 iç saha ardından cluj deplasmanı var buradan 7 puan çıkartırsak 2 lik garanti olur.Bence olabilecek en iyi fikstür diyebilirim.

İlk maç çok önemli,ilk maçtan alınacak bir beraberlik mükkemmel olur.

Ondan sonra içeride bragayı kesinlikle yenmemiz lazım.Cluj u da 2 maçta yenersek.Son 2 maç kala gruptan çıkmayı garantiliyoruz.(Braganın manuya 2 maçta da yenildiğini varsayarsak)

manuya karsi yenilsekte olur, beni korkutan pes pese gelen braga ve cluj maclar, evimizdeki

o iki maci kazanmak farz, bir beraberlik bile biziy akar, sansimizi cok zoa sokar

A1kOyPiCQAAQLBO.jpg

welcome too hell manchester :asd:

bizim takım iyi oynayıp puan aldıktan sonra her şey lehimize tersi aleyhimize işin özeti bu ! juve ile 98-99 şl grubumuz geldi aklıma bi an :yenieek:

vallahi..

Melo,Hamit,Amrabat hemen takima adapte olsunlar, ve hazir duruma gelsinler..

United'de daha tam hazir degil... ...ha biz cok mu haziriz...neyse bakacas

Eğer beraberlikle dönebilirsek..

Ki çok düşük bir ihtimal..

Tur için büyük avantaj olabilir tabi evimizde Braga ve Cluj'u yenmemiz lazım..

Berbat bi fikstür. en azından ilk 2 maçtan sonra united deplasmanı olsaydı daha hazır olabilirdik.

Manchester ile son maçı oynamalıydık(deplasmanda) adamlar garantileyince gruptan çıkmayı hep yedeklerle çıkıyor. Bu şansı kaçırdık :(

Man Utd (Deplasman) : 1, Braga (İç saha) : 3, Cluj (İç saha) : 3, - Cluj (Deplasman) : 1, Man Utd (İç saha) : 1, Braga (Deplasman) : 0 = 9

benim tahminim :asd:

manu maci degil sorun, ordan zaten 0 puanla bakiyorum

sorun evimizde üstüste gelen braga ve cluj maclari, birid eplasmand aolmaliydi

puan kaybetme kredimiz olmicak bu iki macta, bu da stres demek, baski demek, hatalar demek

Üst Alt