Şampiyonlar Ligi Fikstürümüz Açıklandı! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi Fikstürümüz Açıklandı!

Cevap: Şampiyonlar Ligi Fikstürümüz Açıklandı!

Manu gruplarda hic bir zaman iyi oynamaz.

Ilk hafta cluj braga berabre kalirsa yenilmemeiz onemli olmaz.

evdeki 3 macida kazanmamiz sart.

Buyuk olasilikla birinci cikariz.

Cevap: CL Fikstürümüz Açıklandı!

Ben bunu yazdıktan sonra bana kuş diyecek arkadaşlar çıkacaktır illa ki ama ben bu gruptan çıkabileceğimizi düşünmüyorum. Kendimizi fazla büyütüyoruz. United'ı geçtim, Braga son yıllarda neler yaptı izledik, Cluj 3 senedir şampiyonlar liginde. Biz 6 sene sonra girdik tekrar girdik ama kadroda ki futbolculardan bu ligde oynayan kaç kişi var ona bakmak lazım. Kimse Bragayla Cluju kolay geçeriz diye düşünmesin ki ben zaten Braganın 2. olarak çıkacağını düşünüyorum. Umarım ben yanılırım, morarırım ama herşeyi geçtim beşiktaştan 3 gol yiyen, komik aptal saptal yanlışlar yapan ve en önemli oyuncusunu kaybetmiş defans bloğumuza Braga neler yapar bir düşünün derim. Fikstüre gelince iyidir iyi. United'tan yiyeceğimizi yeriz önümüze bakarız. Kimse orda United'tan puan alırız filan demesin o fazla pollyannacılık olur.

Bu iki cümle seni ele veriyor bence! Anlayan anladi :)

Bu iki cümle seni ele veriyor bence! Anlayan anladi :)

ah be adaş keşke bu kadar sığ düşünüp, insanlara haksız yakıştırmalarda bulunmasan. Braga'nın Udinese maçlarını izleseydin o ikinci cümlenin ne kadar mantıklı olduğunu anlardın... Size göre taraftarlık biz bunları yeneriz, hey bunlar kolay takım demekse ben o taraftarlığı kabul edemeyeceğim. Şu an oynanan Bursa maçında Semih-Dany ikilisini iyi izlemişsindir umarım.

Ben bunu yazdıktan sonra bana kuş diyecek arkadaşlar çıkacaktır illa ki ama ben bu gruptan çıkabileceğimizi düşünmüyorum. Kendimizi fazla büyütüyoruz. United'ı geçtim, Braga son yıllarda neler yaptı izledik, Cluj 3 senedir şampiyonlar liginde. Biz 6 sene sonra girdik tekrar girdik ama kadroda ki futbolculardan bu ligde oynayan kaç kişi var ona bakmak lazım. Kimse Bragayla Cluju kolay geçeriz diye düşünmesin ki ben zaten Braganın 2. olarak çıkacağını düşünüyorum. Umarım ben yanılırım, morarırım ama herşeyi geçtim beşiktaştan 3 gol yiyen, komik aptal saptal yanlışlar yapan ve en önemli oyuncusunu kaybetmiş defans bloğumuza Braga neler yapar bir düşünün derim. Fikstüre gelince iyidir iyi. United'tan yiyeceğimizi yeriz önümüze bakarız. Kimse orda United'tan puan alırız filan demesin o fazla pollyannacılık olur.

bana kuş diyenler olacaktır lafı moda oldu artık. sen kendinden eminsen sana kuş denmesi niye umrunda olsun. ligle şampiy0nlar ligini bir tutacak kadar cahilsin.

Trollük demişsinde orda biraz abartı var. Manchesterdan orda puan almayı beklemeyin dedim onunda altını çizeyim. Yaptığım felaket tellalığı belki ancak şu var ki fener maçında kaç pozisyona girdik kaçını atabildik?? Şampiyonlar liginde Braga ve Cluj'un bize kapandığını farkedelim. O kilidi nasıl açacağız? Evet bize karşı açık oynayan takımlarla yaptığımız maçlarda ağır galibiyet alıyoruz (skor olarak olmasada oyun olarak) ancak senin adından korkup sana 90 dakika savunma yapan Cluju açamazsan kalırsın grupta. Aynı şekilde seninle tek kale maç yapması muhtemel manchester'ın bütün ataklar muslerada patlar sen tek bir kontrayla maçı alırsın.

Ama şuna dönüyorum kuş bile demem diyen yüksek futbol mühendisi arkadaşım, bu forumda 2.5 yıldır çok yazmadım kimseylede tartışmaya girmedim. seninle de girmek gibi bir düşüncem yok ancak şunu unutma ki sırf bu takıma gönül verdik diye düşüncelerimizle çelişip yok biz bu grubu rahat geçeriz, yok bunlar kimmiş dememi bekleme. Galatasaray Avrupayı 10 yıl önce titretiyordu, gözünüzü açın biraz. Kimsenin DNA'sında avrupa maçlarında mükemmel oynar kodu yoktur. Galatasaray'a geldi diye o adamında 10 yıl önceki kadroyla aynı avrupai ruhu taşımasını bekleme. Ayrıca sen 2000-2001 ve 2001-2002 sezonları dışında Şampiyonlar liginde ne zaman başarılı oldun bir söyle bana. o 4 yıl efsanemizde bile şampiyonlar ligi başarımız yok, o kadroda 4 yıl boyunca avrupada demlenen oyuncular UEFA kupasını süpürdü.Yani hemen gidip kupayı alamadı.

O ligin havası farklı ve o ligde tecrübe gerçekten önemli. Bence dünyanın sayılı futbolcularından biri olan Selçuk bile o maçlarda heyecanlanabilir, eli ayağına dolaşabilir.

Umarım ben yanılırımda sizler beni trollükle suçlamaya devam edersiniz. Kimsenin takımın kötülüğünü istediği yok!! Ama ben takımıma güveniyorum kafasıylada BJK maçında ki gibi neye uğradığınızı anlamazsınız. ve emin olun Cluj dahil olmak üzere grubumuzda ki her takım BJK'den daha güçlü...

Bak arkadaşım, senin art niyetli olmadığını düşünüyorum ancak düşüncen ve mantaliten tamamen yanlış..

Beklemeyin demek bi kere baştan yenilgiyi kabul etmek.. Futbol evrensel bir oyun ve sahaya çıkmadan oynanmıyor. Belki 50 yeriz, belki 10 yeriz belki grup sonuncusu da olabiliriz ama bunlar olacaksa bile aslanlar gibi savaşarak olmalı.. Sahaya yenicem 2. ihtimalim yok mantalitesiyle çıkarsan Avrupa'da bişeyleri başarabilirsin.

Taraftar kendi içinde sinerji yaratır, bu takıma yansır. Geçen sene her türlü zorluğa ve olumsuzluğa rağmen en başta taraftar inandı bazı şeylere, her maçta ateşli bi şekilde yanında olamasa da uğurladı takımını.. Bu sene de öyle olacak, İngiltere'ye giderken de aslanlar gibi uğurlanacak. O sinerji, o enerji ve inanç takıma da aşılanacak. Biz baştan senin dediğin gibi puan beklemeyelim mantığıyla çıkarsak asıl o zaman kaybederiz.

Önce sen, ben inanıcaz. Tribünlerden, sosyal medyadan her yerden inanması gereken insanları da inandırıcaz.. Ben de biliyorum CL çok zor ama konsantrasyonu en güçlü takımlar çok şey başarabiliyor, biz de başarabiliriz. Yeter ki inanalım..

La-fa-la-sol-La-fa-la-sol:eek: geçen sezon bu takım en az gol yiyen takımdı ligde.daha sezon başı dur hele.

Yüzde falan vermeyeceğim.Havalanmadan Avrupa takımı gibi oynarsak bu gruptan çıkabiliriz(çıkarız demiyorum,aksi takdirde en fazla Trabzonspor gibi oluruz).Rahat çıkarız diyenler 9999124125353 kere düşünsün önce.Şansa 1. olsak bilene rahat falan çıkmamız imkansız.6 sene katılmadığımız bir ligde işimiz çok zor.Bugün Selçuk,Muslera,Melo gibi çok önemli oyuncularımız bile ŞL de oynamamış oyuncular.Umarım 2. oluruz ve sonra da Barça veya Real gelir de eleniriz(ki kimse laf atmasın).Çünkü bir tane büyük başarı yaptık mı maaşallah yıllarca onla övünüp Avrupa'da uzun yıllar hiçbir halt etmiyoruz.

Fikstüre baktığımızda da United ile ilk maçın deplasmanda olması bence dezavantaj ama çokta fark etmez.

Manu macinin ilk mac olmasi bence avantajli bir durum hem Rooney yok hemde transferleri daha oturmadi.

bende avantaj olarak görüyorum takım oturmadan eksiklerinide iyi kullanmak gerekiyor beraberlik bize yeter

Üst Alt