Şampiyonlar Ligi'nde Diğer Maçlar (ARŞİV) - Sayfa 308 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
biz senelik 55 milyon euro maaş verip her maç eziyet çekiyoruz.
Adamlar bizim çeyreğimiz kadar maaş verip CL'deşov yapıyor.
İddaa ediyorum bu akşsam genk ile biz oynasaydık eğer kesinlikle yenemezdik adamlar 6 gol atmış.

Sistemli oynamak böyle bir şey.
Acilen bizimde böyle bir yspılanmaya geçmemiz lazım.
AKsi halde igrenç ligimizde bile 70 puanları zor görürüz.
Çünkü adamlar Türkiye'de yaşayacaksam çok para vermeleri lazım düşüncesinde. Ama Avusturya gelişmiş ülke orda oynatmak için ikna etmek kolay. Sen ülke olarak iyi yerlere gelmedikçe oyunculara ederinden fazla maaş ödemeye mahkumsun. Herşey eninde sonunda ülke ekonomisine ve gelişmişliğine bakar.

Sükürler olsun bugün iddia da yine yattik. Tek tutturdugum mac Salzburg handikap.

Bu arada Napoli ikiledi. Napoli 2-0 Liverpool

bu konuda linç yeme ihtimaline karşın birşey söyleyip kenara çekileceğim

adem için de senin içinde başkaları için de geçerli

burda kötü olan bir atmosferden bahsediyorsunuz kısmen haklı olarak ama savunduğunuz kişilerin de bu atmosferin yaratıcı parçalarından biri olduğunu göremiyorsunuz

yani o atmosfer niye var çünkü aktörleri aynı bizde de başkalarında da

yani o başarılar da bu atmosferin içinde olanlar

ben size atmosferi değiştirmeyi öneriyorum

belki salzburg hocası gelecek galatasaray şampiyon olamayacak bu mümkün ama o dediğin atmosferin olmaması için bir gedik açılacak

maçı kaybetmemek için taktik değiştirecek başarılı olacak veya olmayacak ama saha kenarında gerginlik çıkarmayacak sürekli

belki carvajal bjk ile şenol kadar başarılı olamayacak ama adam rakip takımın kareografisine gülebilecek her maç sonu ağlamayacak

advocat ve tudor medyaya ayna tutacak yalakalık beklemeyecek

hiddink adam gibi çıkıp almanyanın arkasından belçikanın önünde ikincilik bu takımın gerçek gücünü gösterir diyecek ayak yapmayacak

perreira aykut gibi yandaş gazetecilere bilgi sızdırmayacak

toschack gelecek balici reale nihatı sociedada taşıyacak

taktik tekniğin yanında böyle bir eleştirim de var

yeri gelmişken söyleyim dedim

Yabancı hoca gelince yine bir şey değişmeyecek

Zihinlerin değişmesi gerek o da kısa vadede zor

Çünkü adamlar Türkiye'de yaşayacaksam çok para vermeleri lazım düşüncesinde. Ama Avusturya gelişmiş ülke orda oynatmak için ikna etmek kolay. Sen ülke olarak iyi yerlere gelmedikçe oyunculara ederinden fazla maaş ödemeye mahkumsun. Herşey eninde sonunda ülke ekonomisine ve gelişmişliğine bakar.

Tr ligin repütasyonu düzelmesi lazim. Hayali Real madrid barca epl olan gencler avusturya portekiz ve hollanda ligler varken turkiyeyi pek tercih etmezler. Gerci eskisi gibi degil daha cok yetenekler bulunuyor ve oynatiliyor. Ama bu düzenli olmuyor. Saydigim ulkelerde ise duzenli oluyor.

Yabanci siniri yerine x genc oynatma kurali yahut altyapidan x oyuncu oynatma kurali gelse kulupler genclere daha cok yatirim yaparlar tabi bu tffin isine gelmiyor

Yabancı hoca gelince yine bir şey değişmeyecek

Zihinlerin değişmesi gerek o da kısa vadede zor

o yüzden işte lige gelen yabancı hocanın başarılı olmasını istiyorum

bir tanesi şu 10-12 yıllık kötülük çemberini kırarsa ondan sonra işler değişecek inanıyorum

ffp yöneticileri nasıl görece terbiye ettiyse bu da edecek

herşeyden önce dünyadkai her konuda çoğulculuk, farklılık iyi bir şeydir

bizde futbol çoraklaştı resmen 1998-2008 arası sonraki dönemden daha verimli ve iyi futbol oynanan bir dönem

niye yaw bizde de ucuza oynayan topcu oluor
bunlara kiyasla vergi advantajimizda var. her mevkiye olmus topcu almaga calistigimiz icin boyle oluyor, herif togodan adam bulup 3 sene yetistirip parlatiyor

niye yaw bizde de ucuza oynayan topcu oluor
bunlara kiyasla vergi advantajimizda var. her mevkiye olmus topcu almaga calistigimiz icin boyle oluyor, herif togodan adam bulup 3 sene yetistirip parlatiyor

bir de buna yerlileri de ekleyelim

selçukla burak herhalde brükselde aysala komşu değillerdi çocukluklarında kafamıza silahmı dayadılar gömdük o kadar euroyu

şimdi bile daha tam düzeltemedik o işi

Cok iyi be

EEsXKnHXkAMPogz

o yüzden işte lige gelen yabancı hocanın başarılı olmasını istiyorum

bir tanesi şu 10-12 yıllık kötülük çemberini kırarsa ondan sonra işler değişecek inanıyorum

ffp yöneticileri nasıl görece terbiye ettiyse bu da edecek

herşeyden önce dünyadkai her konuda çoğulculuk, farklılık iyi bir şeydir

bizde futbol çoraklaştı resmen 1998-2008 arası sonraki dönemden daha verimli ve iyi futbol oynanan bir dönem
Zico başarılı olmuştu sanki fbde sonra ne oldu hatırlamıyorum açıkcası

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tr ligin repütasyonu düzelmesi lazim. Hayali Real madrid barca epl olan gencler avusturya portekiz ve hollanda ligler varken turkiyeyi pek tercih etmezler. Gerci eskisi gibi degil daha cok yetenekler bulunuyor ve oynatiliyor. Ama bu düzenli olmuyor. Saydigim ulkelerde ise duzenli oluyor.

Yabanci siniri yerine x genc oynatma kurali yahut altyapidan x oyuncu oynatma kurali gelse kulupler genclere daha cok yatirim yaparlar tabi bu tffin isine gelmiyor
Her kulüp 22 yas alt alti alt yapili 1 oyuncu oynatmak zorunda olsa nasil olur acaba?

Kardeş mi bunlar acep diğerlerini bilmiyom da Nuno Tavares baya kaliteli ayak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt