Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğuna Ne Kadar İnanıyorsunuz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğuna Ne Kadar İnanıyorsunuz?

Cevap: Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğuna Ne Kadar İnanıyorsunuz?

hic

hatta 5 yil barca ve real dan baska finale baska takim kalamaz kolay kolay

benim icin sampiyonlar liginde yari final büyük basaridir

Ceyrek finalden oteye hicbir Turk takimi gidemez bu kafayla.

Finali belki görürüz ama önümüzde ki en büyük engel Türkiye'de futbolun yönetim biçimi ve gerçekten ciddi biçimde gelir artışı gerçekleştirmeliyiz,yürekle bu iş çok zor.

UEFA kupasında bologna ile eşleştiğimizde kupayı kaldırıcaz diyenlere Galatasaraylılar bile gülüp geçiyordu. Tamam çok zor, ama önce inanmak, inanmak ve de inanmak lazım. Daha sonra da çok çalışmak... Başımızda öyle bir insan var ki insana bu inancı aşılıyor ve inandırıyor..

3 yıl sonra bazı şartların oluşacağına ve büyük bir başarının geleceğine inanıyorum bu final de olabilir yarı final de ama şu 3 yıl için çeyrek finali geçmemiz çok zor.

Sürprizler ya çeyrek finale kadar ya da yarı finale kadar oluyor. Son zamanlarda bakarsanız şampiyonlar ligini kazanan takımlar çok büyük sürprizlere imza atmadı. Aklıma gelen Porto var ama onlarında ne kadar iyi olduklarını söylemeye bile gerek yoktu o sezon.

En az 3-4 yıl lazım çeyrek - yarı final seviyesini görmek için. Kadro ve hoca istikrarını uzun süre sağlayabilirsek belki diyebilirim. Avrupa takımlarının da gücü ortada.

Gelirleri çok artırmalıyız ve aynı zamanda Türkiye'nin futbol açısından,futbol ekonomisi açısından cazibe merkezi olması lazım.Sadece Galatasaray'a bağlı değil bu. Final oynayan takımların ülkeleri ekonomik açıdan kuvvetli ve kaliteyi tavana vurmuş ülkeler. Bu ülkelerin de en iyi takımları kupayı alabiliyor.

Mevcut durumda Türkiye'de bu mümkün gözüküyor mu ? Hayır...

Biz henüz şike konusunda bile negatif bakışları üzerimizde toplamışken,kulüpler ekonomik açıdan pek de içaçıcı durumda değilken, yakın zamanda böyle bir hayalin gerçekleşmesi imkansıza yakın maalesef. UEFA Kupası ve C.L. Kupası format ve hedef olarak birbirinden bayağı ayrıştı.

Kesinlikle inanıyorum.

O finali yaşıcaz. Göreceksiniz hepiniz. O FİNAL en az 5 sene içinde FATİH TERİM'le beraber gelecek. Finalde kazanır mıyız kaybeder miyim bilemem ama o final GE LE CEK. Sarı kırmızı çıkıcaz o finale.

Gerçek Bir Hikaye

1996 senesinde Faruk Süren, Terim ile masaya oturuyor anlaşmak için. Anlaşmak zaten zor değil biliyorsunuz. Neyse. Anlaşma oluyor, Terim bir madde daha istiyor. Avrupa'da bir kupa finali oynarsam şu kadar prim, kupayı alırsam şu kadar prim isterim diyor. O zamanlar millet Malmö galibiyetlerinde zafer turu atıyor sabahlara kadar. Faruk Süren ''Aman hocam senin ağzın ne söylüyor. Sen o kupayı getir yada o finali oyna ne dilersen dile'' diyor.

Bu hikayeyi daha önce defalarca anlattım. İnanmıyorum yada ben görmem diyenler şimdi tekrar düşünsün. O FİNAL GELECEK

Türk takımlarının en az ki senede bir çeyrek fnal göreceğine inanıyorum ama çok kötü idare ediliyorlar. İyi yönetilen bir Galatasaray ve Fenerbahçe en kötü iki senede bir çeyrek final görürler. Çeyrek final ötesi ise çok çok zor.

real barca manu man city arsenal chelsea bayern münih milan inter bu takımlar hep birlikte şike yapıp avrupa kupalarından 3-5 yıl uzaklaştırılırsa neden alamayalımki. bu kadar karamsar olmayalım :)

Üst Alt