Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Yayın Haklarında Yeni Dönem! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Yayın Haklarında Yeni Dönem!

140801-023-Super_Cup_Tour.jpg

beIN Media Group ve Saran Holding şirketleri Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçlarının yayın haklarını alıyor...

Şampiyonlar Ligi heyacanı artık beIN Sports'ta yaşanacak... Önümüzdeki günlerde resmiyete kavuşacak olan ihale, yakın zamanda sonuçlanacak ve seyirciler, beIN Sports ekranları karşısında Devler Ligi maçlarını takip edebilecek. Henüz resmi imzalar atılmazken anlaşmanın 3 yıllık olduğu öğrenildi.

SARAN'DAN AVRUPA LİGİ HAMLESİ

Saran Holding ise UEFA Avrupa Ligi maçları yayın haklarını kendisine 3 yıllığına bağlayan hamleyi yaptı. Yine 3 yıllık kapsamda olan yayın ihalesi anlaşması yakın zamanda resmiyete kavuşacak.

Öte yandan beIN Sports'un Saran Group'un 3 yıllığına ön anlaşma yaptığı UEFA Avrupa Ligi maçları için de devrede olduğu, iki şirketin aralarında yapacakları anlaşma neticesindeki sonuca göre yayın haklarının nerede yayınlanacağı belli olacak.

Hürriyet

Bakalım şampiyonlar liginde gruplardan çıkmayı başaran tek türk takımı , çeyrek finale çıkmaya çıkmaya hak kazanan ilklerin takımı beşiktaş'ın maçlarını kim yayınlayacak ?

Kimin yayınladığı, tekel, rekabet vs. umurumda değil ama şu maçlar artık tek bir şirkette toplansın.

Melih Peker bu anlaşma en erken gelecek sezon olur. Bu seneyi TiviBu bitirir.

Kimin yayınladığı, tekel, rekabet vs. umurumda değil ama şu maçlar artık tek bir şirkette toplansın.

@Melih Peker bu anlaşma en erken gelecek sezon olur. Bu seneyi TiviBu bitirir.
valla ben izlemiyorum ama bir arkadaşım ip tv kullanıyor tüm kanallar var ve senede 200 tl ödüyor.

Eğer bu şirketler bu kadar açgözlü olmasaydı insanlar illegal yollara başvurmazlardı.

Sonunda be, hepsi Digitürk’de toplansın. Tek bir yere para ödeyelim, bıktım her birinin farklı yerde olmasından

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yıllardan beri olması gereken olaydı 3-4 farklı firmanın decoder ve sözleşmeleriyle uğraşmak yerine en azından hakkını veren bir firma olması iyi oldu. Yalnız beinsports umarım seneye İtalya ve Almanya gibi 2 büyük ligi de alırsa çok iyi olur.

Bu seneden niye aldınki ?
AL maçlarını trt veriyor, Östersunds maçından önce almış olsanda hiç bir mantığı yok bunun.

Gscimbom Mobile

Malesef önce aldım. Üstelik turu geçeceğimize inancım tamdı. Saçmaladık işte. Hayatımda telefonla arandığımda hiç kabul etmediğim bir satışı kabul ettim. Basiretim bağlandı diyelim. hem de 2 senelik. Toplamda 200 lira birşey değil ama cidden gereksiz oldu. Hiç izlemiyorum desem yeridir. Digitürk var. Hepsini topluyormuş. Ön elemeleri dahi alacak diyorlar. Umarım öyle olur.

og-default.jpg

Şampiyonlar Ligi’nin yayın ihalesini 3 yıllığına beIN SPORTS aldı.

Buna göre ülkemizde 2018-2019 sezonundan itibaren Şampiyonlar Ligi maçları 3 sezon boyunca beIN SPORTS ekranlarından yayınlanacak.

Bu sezon Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçlarının yayınlayan Tivibu ve TRT, yayın hakları için yıllık 57 milyon euro ödüyordu.

beIN SPORTS’un ödeyeceği rakamın bunun da üzerinde olduğu tahmin ediliyor.

Gamaspor

Üst Alt