Şampiyonlar Liginde 2018/19 Sezonundan İtibaren Yeni Format Açıklandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Liginde 2018/19 Sezonundan İtibaren Yeni Format Açıklandı

bu yeni sistem de adaletli değilki. almanya dördüncüsü ile ingiltere dördüncüsü bir mi. bence ingiltereden altı, ispanya dan dört ve italya ve almanyadan üç takım doğrusu bu olmalı

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En başarılı ülke İspanya iken neden İngiltere 6 takımla katılsın?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Transferler hiç sınır yok gibi yapılmalı.3-4 oyuncu ile kim gelirse eleriz.Şuanki takımı Rus-Ukrayna-Portekiz ve Fransız takımları eler.Hatta Belçika takımı bile eleyebilir.

Tudor kalacakss bizi ilgilendiren bir haber degil.

Sezon öncesi daha hic bir transfer yapilmamisken Tudor ile maksimum 3.oluruz demistim.

O kadar transfer yapildi ama bu adama hala zerre güvenmiyorum nedenleri de malum biliyor herkes. Bu deli kalirsa sampiyon olamayiz bence, büyük mac kazanamazsak ikinci de olamayiz herhalde yani yolun sonu yine ücüncülüge cikiyor gibi gözüküyor.

Ne dersin?

Sezon öncesi daha hic bir transfer yapilmamisken Tudor ile maksimum 3.oluruz demistim.

O kadar transfer yapildi ama bu adama hala zerre güvenmiyorum nedenleri de malum biliyor herkes. Bu deli kalirsa sampiyon olamayiz bence, büyük mac kazanamazsak ikinci de olamayiz herhalde yani yolun sonu yine ücüncülüge cikiyor gibi gözüküyor.

Ne dersin?

Basak ve Fb 2'de 2 yaparsa Bjk de Malatya'yi yenerse gecen seneki oldugu gibi fbye bile gecilebiliriz.3.luk yine iyi.Bjk'den en az 2 fark yiyecegiz bence.

Basak ve Fb 2'de 2 yaparsa Bjk de Malatya'yi yenerse gecen seneki oldugu gibi fbye bile gecilebiliriz.3.luk yine iyi.Bjk'den en az 2 fark yiyecegiz bence.

Büyük maclari cok abartiyorsunuz diyenler cok yaniliyor. Her bir mac 6 puanlik bir mac, hem 3 puan kazaniyorsun hem de direkt rakibinden 3 puan calmis oluyorsun.

Bunu önemsememek büyük hata. Hadi bunu gectim büyük maclarin önemini kücümseyenler Anadolu maclarini cantada keklik olarak görüyorlar. Her Anadolu macini alacagiz diye bir kaide yok, olamaz da zaten. Bir bakarsin 2-3 mac arka arkaya kazanamazsin ayni Besiktas gibi, rüzgar bi tersine döner aklin almaz. O zaman ne yapacagiz?

Basimizdaki deli herif mi motive edecek takimi. Oyuncular net bir sekilde mutsuzlar ve memnun degiller bunu görmeyen kördür zaten. Bunun bir numarali kaynagi da Tudor denen herif. Hepsinin istegini azmini kirdi herif son haftalarda.

Bence bizim takımlar yine elenir. Ostersunds’a, Vardar’a elenen takımlar Benfica’ya PSV’ye de elenir.

Bence bizim takımlar yine elenir. Ostersunds’a, Vardar’a elenen takımlar Benfica’ya PSV’ye de elenir.

Bence yerinde bir kural en azından geçmişte herkes play off'larda gelen takım eler diyordu şimdi artık favori olarak rakipler bizim takımlarımızdan çekinir. Östersund ve Vardar'la aynı şartlarda CL ön elemesi olsaydı iki takım da CL'ye kalırdı çünkü o maçlara kadar tüm transferler bitirilirdi UEFA olunca ne yazık ki iş ağırdan alındı :D

O işler belli olmaz. Doru yapılanma ile geçilebilir. En azından mevcut formattaki gibi neredeyse %100 elenme olmaz. Mesela bu seneki BJK o turu geçer. Başakeşhir ucundan döndü. Biziö takım seneye kadar iyice oturursa biz bile 2. olsak gideriz. Tabi biz şampiyon olacağımız için bizi ilgilendiren bir konu değil şimdilik.

Ne kadar vasat varsa hepsini seviyorsun sen de ben yapayim.

Büyük maclari cok abartiyorsunuz diyenler cok yaniliyor. Her bir mac 6 puanlik bir mac, hem 3 puan kazaniyorsun hem de direkt rakibinden 3 puan calmis oluyorsun.

Bunu önemsememek büyük hata. Hadi bunu gectim büyük maclarin önemini kücümseyenler Anadolu maclarini cantada keklik olarak görüyorlar. Her Anadolu macini alacagiz diye bir kaide yok, olamaz da zaten. Bir bakarsin 2-3 mac arka arkaya kazanamazsin ayni Besiktas gibi, rüzgar bi tersine döner aklin almaz. O zaman ne yapacagiz?

Basimizdaki deli herif mi motive edecek takimi. Oyuncular net bir sekilde mutsuzlar ve memnun degiller bunu görmeyen kördür zaten. Bunun bir numarali kaynagi da Tudor denen herif. Hepsinin istegini azmini kirdi herif son haftalarda.

Eskiden bir fenere ve arada da olsa bjkye kaybediyorduk.Şimdi bjk banko oldu ve-başak-trabzon da eklendi.8 maç ve kafadan 20 puan kaybı.

Üst Alt