Şampiyonlar Liginde Grubumuza Gelmesini İstediğiniz Takımlar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Liginde Grubumuza Gelmesini İstediğiniz Takımlar

Cevap: Şampiyonlar Liginde Grubumuza Gelmesini İstediğiniz Takımlar

Lille gelsin'de canli izleyim cimbomu, fb, besiktas, trabzon maçlarina gittim bir Galatasaray maçina gidemedim :(

Sağlam takım gelsin 1. torbadan, onları yenince havaya girelim rüzgarı arkamıza alalım. Bu sene Euroleague'de CSKA'yı yenmemiz gibi.

Juventus,Tottenham ve Steau Bükres :) ama Bükres Teorik olarak imkansiz o yüzden Valencia olsun

Atl. Madrid ve Milan'ı istiyorum.

Milan'ı sever bizim takım :D

en güçsüzler kimse onlar gelsin. fazla havadan uçmaya gerek yok

Birinci torbadan İngiliz takımı isterim. Onlar grupları düşük vites oynuyorlar. Sürpriz ihtimali yüksek olabiliyor. İspanyollar uzak dursun.

İkinci torbadan da Milan gelmesin. Onlar artık birinci torbaya geri çıksın. Olmuyor böyle. :asd:

Dortmund, Juve gibi takımlar da mümkünse gelmesin. Bunlar büyük beklenti ile girecekler.

Muhtemelen üçten girecek olan City de gelmesin. Onlar klasik İngiliz takımlarına çok ters bir futbol oynuyorlar. Kontrolü kaybedersek beşlik yapabilirler.

Geri kalanlardan seçelim işte :asd:

Birinci torbadan İngiliz takımı isterim. Onlar grupları düşük vites oynuyorlar. Sürpriz ihtimali yüksek olabiliyor. İspanyollar uzak dursun.

İkinci torbadan da Milan gelmesin. Onlar artık birinci torbaya geri çıksın. Olmuyor böyle. :asd:

Dortmund, Juve gibi takımlar da mümkünse gelmesin. Bunlar büyük beklenti ile girecekler.

Muhtemelen üçten girecek olan City de gelmesin. Onlar klasik İngiliz takımlarına çok ters bir futbol oynuyorlar. Kontrolü kaybedersek beşlik yapabilirler.

Geri kalanlardan seçelim işte :asd:

milan kesin 1 torbada

Real Madrid.Cristiano Ronaldo´yu kanlı canlı İstanbul´da izleyelim:DAyrıca Real ile maçlarımızı özledim.

Üst Alt