Üye Görüşü Şampiyonluğa İnanın!

Murat Durmaz

Parçalı Üye

ALİ ACAR

Kırmızı Üye
tamam inanıyorum :uiyy:

Tuncay Van

10 Numara!
Dedine inanirdim takim futbol oynasa, zor maclar var deplasmanlarda öyle, galatasaray bu diyorum imkansiz deneni basarmis mücizeleri gerceklestirmiz tam gaza geliyorum sonra bizim gamsiz ruhsuz futbolcular aklima gelince kebapci hasan rapci ümit düsününce , haydi ordan sampiyonluk bizim neyimize diyorum

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Murat Durmaz

Parçalı Üye
Dedine inanirdim takim futbol oynasa, zor maclar var deplasmanlarda öyle, galatasaray bu diyorum imkansiz deneni basarmis mücizeleri gerceklestirmiz tam gaza geliyorum sonra bizim gamsiz ruhsuz futbolcular aklima gelince kebapci hasan rapci ümit düsününce , haydi ordan diyorum sampiyonluk bizim neyimize diyorum

Ligin 19 maçında forvetsiz oynadık.Kırmızı kartlar,sakatlıklar,kondisyon ve hakem şartlarında çok puan kaybettik.Ligin ikinci yarısında Alberto Bartali geldiğinden beri 7 maçta 5 galibiyet 2 beraberlik.Antalyaspor maçı ile çıkışa geçeceğimize inanıyorum.

Ercan Önder

Aslan Üye
Web sitesi
www.ezikfb.com
Dedine inanirdim takim futbol oynasa, zor maclar var deplasmanlarda öyle, galatasaray bu diyorum imkansiz deneni basarmis mücizeleri gerceklestirmiz tam gaza geliyorum sonra bizim gamsiz ruhsuz futbolcular aklima gelince kebapci hasan rapci ümit düsününce , haydi ordan sampiyonluk bizim neyimize diyorum

şimdi feghouli nin diagne nin sinan gümüşün onyekurunun her her maç ölümüne oynaması gerekiyor değilmi?

Cem Kaya

10 Numara!
Sahadakiler inanmadıktan sonra.

Serkan Gürkan

Aslan Üye
Bide bizim macları yazın sanki çok kolay fikstürümüz var...

Onur Yücel

Aslan Üye
Hadi abi hadi. Evinde sen Rize ve Fener'e 2-0'dan maç veriyorsan şampiyonluğu unut. Adamlar doğru dürüst gol yemiyor bile.

Geçen sene ile kıyaslamayın bir zahmet. Genelde lider bizdik. Geri düştüğümüzde bile maksimum 3 puan fark vardı.

Halil Tolga

Parçalı Üye
Yahu tum maclari kazanmaya calisip 2.ligi garantileyelim
Sonrasi Basaka kalmis. Ipler bizim degil onlarin elinde

Üst Alt