Şampiyonluğa İnanın! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluğa İnanın!

Dedine inanirdim takim futbol oynasa, zor maclar var deplasmanlarda öyle, galatasaray bu diyorum imkansiz deneni basarmis mücizeleri gerceklestirmiz tam gaza geliyorum sonra bizim gamsiz ruhsuz futbolcular aklima gelince kebapci hasan rapci ümit düsününce , haydi ordan sampiyonluk bizim neyimize diyorum

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dedine inanirdim takim futbol oynasa, zor maclar var deplasmanlarda öyle, galatasaray bu diyorum imkansiz deneni basarmis mücizeleri gerceklestirmiz tam gaza geliyorum sonra bizim gamsiz ruhsuz futbolcular aklima gelince kebapci hasan rapci ümit düsününce , haydi ordan diyorum sampiyonluk bizim neyimize diyorum

Ligin 19 maçında forvetsiz oynadık.Kırmızı kartlar,sakatlıklar,kondisyon ve hakem şartlarında çok puan kaybettik.Ligin ikinci yarısında Alberto Bartali geldiğinden beri 7 maçta 5 galibiyet 2 beraberlik.Antalyaspor maçı ile çıkışa geçeceğimize inanıyorum.

Dedine inanirdim takim futbol oynasa, zor maclar var deplasmanlarda öyle, galatasaray bu diyorum imkansiz deneni basarmis mücizeleri gerceklestirmiz tam gaza geliyorum sonra bizim gamsiz ruhsuz futbolcular aklima gelince kebapci hasan rapci ümit düsününce , haydi ordan sampiyonluk bizim neyimize diyorum

şimdi feghouli nin diagne nin sinan gümüşün onyekurunun her her maç ölümüne oynaması gerekiyor değilmi?

Üst Alt