Şampiyonluğa İnanın! - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluğa İnanın!

Kiralık transferle bu kadar eksiklerle daha iyisi olamazdı.Brugge maçında golü yemesek 3. oluyoduk.Dün rotasyon yapan Psg İcardi'yi çıkarıp Cavani'yi oyuna aldı.Geçen sene de forvetsiz gittik.Bu yıl biz yine şampiyon olalım.Biraz daha takım gençleşsin Fatih hocam liderliğinde eskisi gibi başarıları yakalarız.Burda çoğu kişi hoca gitsin diye düşünüyolar ama böyle rakiplere karşı kazanacak başka hoca yok.Başka biri olsa istifa eder ama hocam bu zorluklara rağmen takımı şampiyon yapıyo..
Sen ne diyorsun yav? Ne kiralığı, alma kardeşim o zaman?

32 takım içindeki açık ara en kötü takım sensin, yorum : "kiralık transferlerle bu kadar"

Bırak yav. 20 milyon euro bütçeli takım Barca, Inter, Dortmund grubunda neredeyse hiç bir maçta ezilmedi.

Sen ne diyorsun yav? Ne kiralığı, alma kardeşim o zaman?

32 takım içindeki açık ara en kötü takım sensin, yorum : "kiralık transferlerle bu kadar"

Bırak yav. 20 milyon euro bütçeli takım Barca, Inter, Dortmund grubunda neredeyse hiç bir maçta ezilmedi.
Ffp var diye Onyekuru yerine bonservissiz Babel'i aldık.Lig maçlarında forvet olarak iş yapar ama bu beklerle Seri-N'zonzi orta sahasıyla bi yere kadar.Bi de şans olmayınca eldeki iyi oynayan futbolcular da sakatlandı.Brugge maçında golü yemesek 3. oluyoduk.Bu kadroyla daha fazlasını beklemek yanlış olurdu.Devre arasına kadar ne kadar maç varsa kazanmalıyız.Devre arasında gelecek transferle de şampiyon oluruz..

Ben yine şampiyon olacağımıza inanıyorum.Şimdi aranızda gülenler olacak ama biz de bu şampiyonluk yarışında olup şampiyon olacaz..

Ben yine şampiyon olacağımıza inanıyorum.Şimdi aranızda gülenler olacak ama biz de bu şampiyonluk yarışında olup şampiyon olacaz..
Sürekli aynı şeyleri yazıp bir de haklıyım diye böbürlenecen mi renktaş.

Açayıp bir hesap her gün şampiyon olacağız inanın yazayım. Sonra olurda şampiyon olursak bak bana inanmadınız filan diye milletr artislik mi yapacam. Bu boktan oyunu, takımın rezalet halini örtecek mi. Lig zaten bok gibi şu kötü halimizle bile puan farkı açılmış değil. Neyin amacını neyin savaşını veriyorsun anlamıyorum. Takımın oynadığu kötü futbol hiç mi önemli değil her hafta kanser gibi takımı izlemekten keyif mi alıyorsun anlamadım.

Evet sampiyonluga inaniyorum ama ne bu hoca ile nede bu futbolcularla, nasil yaparlar bilmiyorum ama cok saglam bir temizlik olmasa ilk 5 hayal

Sürekli aynı şeyleri yazıp bir de haklıyım diye böbürlenecen mi renktaş.

Açayıp bir hesap her gün şampiyon olacağız inanın yazayım. Sonra olurda şampiyon olursak bak bana inanmadınız filan diye milletr artislik mi yapacam. Bu boktan oyunu, takımın rezalet halini örtecek mi. Lig zaten bok gibi şu kötü halimizle bile puan farkı açılmış değil. Neyin amacını neyin savaşını veriyorsun anlamıyorum. Takımın oynadığu kötü futbol hiç mi önemli değil her hafta kanser gibi takımı izlemekten keyif mi alıyorsun anlamadım.
Benim öyle bi amacım yok.Herkes istediğini yazmakta özgür.Şuan Fatih hoca konusuna yazamadığımdan buraya yazıyorum.Fatih hocayı sert bi şekilde eleştirenler varsa burda mayıs ayında da eğlenmek bizim hakkımız.Bana laf diyeceğine git takımın hocasına rakip takımlarının kullandığı kelimeleri kullananlara laf söyle.Yok kaçacak yok parator yok ftor ne bu Galatasaray forumunda mıyız başka bi takımın forumunda mıyız..

Benim öyle bi amacım yok.Herkes istediğini yazmakta özgür.Şuan Fatih hoca konusuna yazamadığımdan buraya yazıyorum.Fatih hocayı sert bi şekilde eleştirenler varsa burda mayıs ayında da eğlenmek bizim hakkımız.Bana laf diyeceğine git takımın hocasına rakip takımlarının kullandığı kelimeleri kullananlara laf söyle.Yok kaçacak yok parator yok ftor ne bu Galatasaray forumunda mıyız başka bi takımın forumunda mıyız..
Fatih hocayı eleştirenlerin şampiyonluğu istemediğine nerden uyduruyorsun. Mayısta şampiyon olursak sevinmek Galatarasay taraftarının hakkıdır. Bunu sen filan belirlemeysin. Bana emir kipli yazma bir dahaki sefere üslubum daha sert olur. Galatasraay forumunda olmadığını düşünüyorsan çıkış orada çıkıp gidibilirsin. Burası Galatasaray forumu.

Fatih hocayı eleştirenlerin şampiyonluğu istemediğine nerden uyduruyorsun. Mayısta şampiyon olursak sevinmek Galatarasay taraftarının hakkıdır. Bunu sen filan belirlemeysin. Bana emir kipli yazma bir dahaki sefere üslubum daha sert olur. Galatasraay forumunda olmadığını düşünüyorsan çıkış orada çıkıp gidibilirsin. Burası Galatasaray forumu.
Sen önce kendi yazdığına bak bi.Bu akşam herkes sinirli.Fatih hocayı eleştirenlere bi lafım yok.Rakip takım taraftarlarının kullandığı kelimeleri kullanıp şampiyonluğa sevinmek de saçma..

şampiyon gene olabiliriz diğer esas rakiplerimizden hiçbirinin yürüyüp gidecek gücü yok ama ben iyi futbol izlemek istiyorum ya,skor 1-0 olunca yaslanan takım görmek istemiyorum,ruhsuz topçular istemiyorum,çalışılmış organize ataklar izlemek istiyorum,karambol gollerle ite kaka ilerlemek istemiyorum...

Sen önce kendi yazdığına bak bi.Bu akşam herkes sinirli.Fatih hocayı eleştirenlere bi lafım yok.Rakip takım taraftarlarının kullandığı kelimeleri kullanıp şampiyonluğa sevinmek de saçma..
Sen mi belirliyorsun kelime anlamlarını, isteyen istediği kutlar şampiyonluğu. Kaç haftadır oyuna girdiğinde puan kaybı yaşatan Selçuk'a sana güveniyoruz kaptan diyen adamsın başkasını sorgulama istersen

Ben şampiyonluk değil iyi futbol istiyorum, hayatta bir zevkimizin içine edilmemesini istiyorum. 69 puanla şampiyon olmak yerine 98 puanla 2. olmak istiyorum.

G4l5t6s4r4y ifadelerini görmek istemiyorum.

Üst Alt