Şampiyonluğa İnanıyor musunuz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluğa İnanıyor musunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kadroya inanıyorum ama teknik direktöre inanmıyorum. Şu an için net bir şey söylemek güç. Bekleyip göreceğiz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

şuan için bir şey söylemek bence erken. bir şekilde 2-3 hafta umut verdi takım. ama devamı gelir mi bilinmez. 4-5 hafta sonrası bize daha net şeyler söyletecektir.

Şu an için hayır çünkü somut birşey söylemek için çok erken.

IBB, Trabzon maçlarını ve derbileri bi görelim sonra karar veririz çünkü neyin ne olduğunu en geç o zaman anlarız. 14.hafta sonrasını beklemekte fayda var.

sent via GSC

İnanıyorum ama beklemek gerekir biraz daha. Ligde ciddi iki rakip var ibb ve bjk ile.
Bizim takım özelikle fegholi monte edildikten sonra ve ilk üç maçda ki gibi oyunu sürdüre bilir ise net favorimdir ki Avrupa da yok üstelik diğer iki takım gibi.

Fener supriz olur şimdilik

Şu an için hayır çünkü somut birşey söylemek için çok erken.

IBB, Trabzon maçlarını ve derbileri bi görelim sonra karar veririz çünkü neyin ne olduğunu en geç o zaman anlarız. 14.hafta sonrasını beklemekte fayda var.

sent via GSC

Kadro konusunda sol bek dışında çok bir sıkıntı yok. Bjk ile denk bir kadromuz var, artık td'nin performansına bağlı. Ama sıkıntılı nokta Td'nin her önemli sınavda sıvaması

İnanmıyorum, umarım yanılırım.

Tudor çok yetersiz, takım sıkıntıya girdiğinde maçı çeviremiyor, tersine daha kötüye götürüyor takımı.
Takımda yedek yok, Gomis veya Fernando'ya bir şey olsa lig biter.
Büyük takım gibi akıllı oynamıyoruz, tek taktiğimiz deli gibi koşmak, basmak, lig böyle bitmez.

Takım iyi ama oynatacak hoca lazım, tudor son maçta batıracagını kanıtladı bence. Hele hele büyük maçlarda tamamıyla batırabilir tudor

İlk on birimiz ligin en iyisi fakat maç kadrosunda Başakşehir ve Beşiktaş bizden üstün bence ama kadroları yaşlı ve avrupada maçları var bu tempoyu kaldıramazlar diye düşünüyorum.Kısacası şampiyon olacağız,buna yürekten inanıyorum.

Galatasaray lu olan oyuncusuna taraftarına takımına güvenir kötü olsa bile. Olur olmaz ama her sene rezil kadro olsa bile İnancım tam. 6. Olduğumuz sezon başı da inancım tamdı, üst üste 2 dede şimdide.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dursun ve Tudor ikilisi ile şampiyon olmak büyük mucize olur. Bizim ne yaptığımızdan ziyade rakiplerin çok kötü gitmesi lazım. Fener bile geçebilir bu iki çapsızın yönettiği takımı.

Kadro konusunda sol bek dışında çok bir sıkıntı yok. Bjk ile denk bir kadromuz var, artık td'nin performansına bağlı. Ama sıkıntılı nokta Td'nin her önemli sınavda sıvaması

Zaten beni tedirgin eden açık ara bir numaralı konu da bizim Hırvat.

sent via GSC

şuan bişey söylemek zor. 2-3 zorlu deplasman sonrası belli olur herşey ilk zorlu deplasmanda takıldı tudor hem de rezalet bi futbolla ama bekleyip görmek lazım.

kesinlikle evet daha da oturacaktır bu takım devre arasına kadar iyi götürürsek asamoah ve sol acık transferleriyle daha da artacaktır iddaamız belki orta saha da alınır ki alınmalı

Son düzenleme:
Aslinda sorulmasi gereken soru, Tudor inaniyor mu?
Inaniyor ise, bu önemli, skora kötü yönde etki eden hatalarindan vazgecmesi lazim.

Lige tuhaf bi gazla girdik
Belki de erken form tutmanın avantajı bu oldu.
Diğer takımlar seviyelerini yükselteceklerdir.
Önemli olan biz buna cevap verebilecek miyiz yoksa tüm gücümüz Gomisin yırtınması Badunun çıldırması mı görmek lazım.
Toplama takım hüviyetinden bir an önce çıkmak lazım.
Oyuncuların birbirine çabuk kaynaştığı işte 50 yıldır beraber oynuyormuş gibi göründüğü söyleniyor. Ben buna pek katılmıyorum. Şu an için görünen tüm topçular ekstra bir çaba sarfetme içerisinde. Bu ne kadar sürdürülebilir görmemiz lazım. Ben bir süre sonra düşüş yaşayacağımızı 3-4 hafta galibiyet alamayacağımızı düşünüyorum. Fiziksel yorgunluklar ön plana çıktığında bunu akılla tolere edecek bir td miz yok malesef.
10. hafta bazı fikirler oluşabilir.
Şampiyon olmam ihtimalimiz kadar yarıştan çok erken kopma ihtimali de öngörülebilir bir düşünce.
Şu an için her duruma açığız.

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt