Şampiyonluğa İnanmayanları İstemiyoruz - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluğa İnanmayanları İstemiyoruz

Şahsen ben, işe "şampiyon olmak ya da olmamak" gözüyle bakanları istemiyorum. Ama dinleyen kim :(

Ben biliyorum ki, "şampiyon olacağız inanın" diyenlerin büyük kısmı, şampiyon olamadığımız takdirde, takımın altından girip üstünden çıkacaklar. Sneijder topçu olmayacak, Burak'ın ailesine kadar küfür edilecek, Mancini gitsin manavda çalışsın olacak.

Tercihim, işe sakin bir gözle bakıp, şampiyon olursak, ne ilk şampiyonluk ne de son şampiyonluk olduğunun bilincinde olarak sevinmek. Şampiyon olamazsak, ne ilk ne de son kez ligi 1. bitiremediğimizin bilincinde olarak üzülmek. Kimseyi itin şeyine sokmamak.

Siz kimsiniz lan Galatasarayın sahipleri misiniz ? İnanmayan inanmaz inananlara zaten bir şey söylenemez.Boş yere ortalığı bulandırmayın daha 17 maç ve uzun bir periyot var bakın keyfinize.. Sonuçta 2.yiz bakalım kısmet herşey artisliğe gerek yok.

Puan farkı 8 tamam önemli bir fark ama umutsuzluğa yer yok.. İş yine bizde bitecek..BU takım önemsediği tüm maçları kazanacağına kalıbımı basarım .. Hele devre arası sol ve sağ bek sorunlarını çözersek süper olur..

İlk yarı Fenerbahçe 4 tane son dk. golüyle ekstra 8 puan topladı biz ise olmayacak Antalya ve Rize'ye mucizevi 2'er puan hediye ettik.. Burak'ın kaçırdığı gol sayısı Webo-Emenike-Sow 3'lüsünün kaçırdığından daha fazladır.. Yani tüm ibre Fenerbahçeye dönüktü ilk yarıda..2. yarı şu şansları biraz kırılsa biz de son zamanki gibi kazanma alışkanlığımızı sürdürsek fark rahatlıkla kapanır..

Eger bizim fistürümüzü Fenerbahce, onların fikstürünü biz oynasaydık emin olun suan liderdik ve puan farkı en az 15'ti. Ikinci yarı cok agır bir fikstürleri var. Rahat olun beyler, sampiyonluk yine bizim.

Şampiyonluğa inanmıyanlara bu şarkıyı itaf ediyorum lütfen forumdan çekip gidiniz :trollfacce.gif:

[media]https://www.youtube.com/watch?v=38WSltXchfg[/media]

Eger bizim fistürümüzü Fenerbahce, onların fikstürünü biz oynasaydık emin olun suan liderdik ve puan farkı en az 15'ti. Ikinci yarı cok agır bir fikstürleri var. Rahat olun beyler, sampiyonluk yine bizim.

Tamam da ilk devrede aynı takımlarla maç yaptı adamlar :asd:Sanki ilk devre Kayseri iinci devre Real Madrid ile maç yapacakmış gibi konuşuyorsun.

Bizim şanssızlığımız bize hep takımlar formlarının en üst düzeyinde FB'ye ise en altındayken denk gelmesi oldu.Akhisar,Rize,Kasımpaşa vs...

Tamam da ilk devrede aynı takımlarla maç yaptı adamlar :asd:Sanki ilk devre Kayseri iinci devre Real Madrid ile maç yapacakmış gibi konuşuyorsun.

Bizim şanssızlığımız bize hep takımlar formlarının en üst düzeyinde FB'ye ise en altındayken denk gelmesi oldu.Akhisar,Rize,Kasımpaşa vs...

Deplasman-iç saha farkı var tabi.

Herkesin fikri kendini bağlar. Forumda dileyen şampiyon biziz der, dlieyen Fenerbahçe bu yıl bize kaptırmaz der, dileyen ilk 5 e bile giremeyiz der.

Üst Alt