Şampiyonluğu Satanı Biz de Satarız - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluğu Satanı Biz de Satarız

Ödeme mevzusu çok uzun süredir böyleydi yalnız. Hatta Aysal biz 1.5 aya kadar indirebildik maksimum demişti.

Dursun ise 4 aya çıkmasına sebep olmuş. Ortalama 2-2.5 ay hep geç ödeniyordu muhtemelen sorun çıkartan oyuncular için durum değiliyordu

Bunun başlıca sebebi de ligden gelen kazanımların sene sonunda veriliyor olması.

öyle de olsa değerini bulan adamı satacaksın. Bak 8taşa adamlar kritik falan demiyor satıyor çat çat her sene, sosa dembaba cenk vs..
yeter ki 3-4 günde en azında yerine adam alabilelim..

Elini cebine atma diye bir model yok artik dunyada

o eskidendi
Ne peki model böyle bon bon bakmak mı
Model o değil ama gelen niye geldi bankalara yalvarmayami yada gökten sponsor beklemeyi
Sponsor albenisi olan yere gelir
Yarın ndiaye satarsan 20 25 bine düşer seyirci

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

öyle de olsa değerini bulan adamı satacaksın. Bak 8taşa adamlar kritik falan demiyor satıyor çat çat her sene, sosa dembaba cenk vs..
yeter ki 3-4 günde en azında yerine adam alabilelim..
Evet ama mantıklı zamanlarda satıyorlar Badou bence de gitmeli zaten yine de halefi belli olmalı adamların.

Mesela bir kaç oyuncu için sorarsın ne istiyorsunuz diye yeri gelir biri gidecek olur paralel olarak görüşmeyi yürütür, yerini doldurursun.

İşin Meira mevzusuna benzeme ihtimali de yok değil. İyi bir adam gelmezse sıkıntı yaşatır bu bize.

Oraya gelen yönetici bir zahmet elini cebine atacak
Ben devraldigim hicbir yere böyle kalsın böyle devam edelim demem önce orda çalışan persolenin moral motivasyonunu yukselltirim
Buda parayla olur

Dursun ödememiş ben oyuncu satacağım vizyon değil

kimse elini cebine atmasın, atanları da görüyoruz blokajlar rehinler..
Elini cebine atan kulübü dingonun ahırına çeviriyor, babasının malı gibi davranıyor
gelenler adam gibi, tutarlı yönetsinler yeter...

Evet ama mantıklı zamanlarda satıyorlar Badou bence de gitmeli zaten yine de halefi belli olmalı adamların.

Mesela bir kaç oyuncu için sorarsın ne istiyorsunuz diye yeri gelir biri gidecek olur paralel olarak görüşmeyi yürütür, yerini doldurursun.

İşin Meira mevzusuna benzeme ihtimali de yok değil. İyi bir adam gelmezse sıkıntı yaşatır bu bize.

Meira olayında yönetim yeni değildi. Bile bile lades oldu o.
Şimdi yönetim 1 haftalık daha. Devre arası seçim yapan zihniyet durumu bu hale getiren..
3 yıl daha Dursuna katlanmaktansa Ndiaye satılsın..

Meira olayında yönetim yeni değildi. Bile bile lades oldu o.
Şimdi yönetim 1 haftalık daha. Devre arası seçim yapan zihniyet durumu bu hale getiren..
3 yıl daha Dursuna katlanmaktansa Ndiaye satılsın..
Yahu böyle karşılaştırmalar yapılmazki :D

Ne olacağına biz karar vermiyoruz zaten mevzunun boyutlarını tartışabiliriz sadece.

Bu yıl şampiyon olmak çok çok önemli bir kazaya kurban gidersek bayağı kötü olur.

kimse elini cebine atmasın, atanları da görüyoruz blokajlar rehinler..
Elini cebine atan kulübü dingonun ahırına çeviriyor, babasının malı gibi davranıyor
gelenler adam gibi, tutarlı yönetsinler yeter...
Elini atmak ayrı elini atıp dahada borca sokmak ayrı
Finansal yapımın nasıl yürüdüğünü herkes çok iyi biliyor
Sezon sonuna kadar bu çark dönmeli ya kredi cekeceksin yada elini cebine atacaksın
Aksini iddaa eden neyle yapılacağını bana anlatsın
Cl gelirleri sezon sonu şampiyon primi kazandığın puan için aldigin para hepsi sezon sonu kasaya giriyor
Girişin olmadığı yerde nasıl yürüteceksin bu işi
Ya oyuncu satisi yada eline cebine atacaksın
Ben zaten oyuncu satışına niye karşı oldugumu belirtim

Gereksiz duygusallığa yer yok. Ndiaye şampiyonluk için olmazsa olmaz bir adam değil. Hele ki kendi gitmek istiyorsa yollamak çok iyi. Hele ki 16-17m a. Zaten sene sonu maks 18m a gidebiliyor.

panik yapmaya gerek yok. fatih terim oyuncusunun satılmasını ister mi ? istemez ama futbolcu illa gidecem diyorsa yapacak bir şey yok.

20 milyondan aşağı satarsak transfer başarısıdır diyemem.

Terim varken Donk bile bu takımı şampiyon yapar, bende Ndiaye gitmesini istemiyorum sebeplerini de sayarım ama hocamıza güvenelim onun arkasında duralım hoca bile kalsın diyorsa Ndiaye gitmek istiyorsa burada karaktersiz olan Ndiaye'dir. Onu çok savundum hatta 18 değil 35-40 yapabileceğine de inanıyorum ama takımdaki dengeleri bozuyorsa yapacak bir şey ok bir kez yaydan çıktı. Bundan sonra 3 gün çok kritik gelen sıcak parayla sol bek, orta saha, forvet transferlerini anında bitirebilecek paraya sahip olacaz. Kimse GALATASARAY'ımızdan büyük değildir gitmek isteyen varsa da 1 dakika düşünmesin gitsin bu takım kalanlarla da sonuna kadar mücadele eder

Neyin tatavasını yapıyoruz ki ? Bu da Adam?mış.
7dda2f688007d24636a905f6e59eac41.jpg

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

muslera gomis maicon fernando dışında şu anda sattığımız takdirde doğrudan şampiyonluğu sattık diyeceğimiz adam yok

mariano da dahil

ndiaye gitmek istiyoe ve teklif 18 milyonsa satılabilir

lakin yerine iyi biri bulunmalı

bunu becerebilirler mi

şüpheli

Son düzenleme:
Konuda bazı arkadaşların yorumuna katılıyorum, futbolcu istiyor ise hiç zorla tutmaya gerek yok bugüne kadar pek hayırlı olduğunu görmedim çünkü.

Üst Alt