Şampiyonluk Gitmedi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluk Gitmedi!

Arkadaşlar forumdaki hava çok kötü.

Siz burada düşmanlık oluşturmuşsunuz. Herkes Galatasaray şampiyon olsun istiyor olursak herkes sevinecek bir kaç oyuncu özelinde kalıp saplanmışsınız buna.

Biz 4 takımdan 1 puan aldık ve hala yarıştayız sadece Başakşehir önümüzde ve bugün onlar da pek ışık vermedi. Şampiyon olmak istiyorsak kenetlenmek daha iyi olacaktır statları doldurup bir şekilde takıma inanıp katkı vermeliyiz, burada saplantılı düşüncelere takılarak bir yere varamayacaksınız.

Sivas sadece bizi değil Beşiktaş'ı da Başak'ı da yendi ki biz bir çok eksikle ve formsuz oyuncularla oynadık. Dolayısıyla temelde bir kayıp yok.

Hala en az 2 mağlubiyet hakkımız da var kalan maçlarımızda da zor maçları içeride oynayacağız olur da gün gelir Başak'a içeride kaybedersek o gün belki şampiyonluğu unutabiliriz ama bugün değil, telafi hakkımız varken ne kendinizi üzün ne de yıpratın.

Konsantrasyon vaktidir, taraftar şu şartlarda şampiyonluğa inanmıyorsa olamayız zaten.

şampiyonluk gayet tabi gitmedi, şampiyonluk yolundaki rakiplerimizin mağlup olduğu ve muhtemelen fenerin de kaybedeceği fikstürde kazansaydık çok büyük avantaj elde ederdik onu teptik fakat

tudor zamanındaki deplasman oyunlarından farklı bir şey görememek beni çok üzdü tabi orta sahadaki eksiklerin payı da büyük bunda ama kayseri maçında hoca farklı bir şey yapmıştı, bu maçta rakip diğer deplasmanlarda yediğimiz tarzda bir pres yapmamasına rağmen hücumda skandaldık

deplasman oyunu böyle giderse şampiyonluk da gider

Şampiyonlugu gectim genel olarak bana umut vermıyor takım bu takım şampiyon olsa bile fatih terimın oynattıgı oyunculardan görüyoruz ki aldıracagı adamlar takımın kalitesini daha da düşürebilir. Bu sezon ite kaka şampiyon olsak bile terimi taraftar yine yollayabilir

Haftaya lider veya ortak olacağımızı dahi düşünüyorum. Çünkü bugün oynanan kötü oyuna rağmen maçı 2-0 gibi bir skordan çevirme noktasına geliyorduk nerede ise. Sinan o vuruşu daha iyi yapsa bu maç dönerdi.

Son düzenleme:
Şampiyonlugu gectim genel olarak bana umut vermıyor takım bu takım şampiyon olsa bile fatih terimın oynattıgı oyunculardan görüyoruz ki aldıracagı adamlar takımın kalitesini daha da düşürebilir. Bu sezon ite kaka şampiyon olsak bile terimi taraftar yine yollayabilir
Onu sonradan düşünelim ilk hedefimiz belli.

Terim son gelişinde başta yine yaptı bunları sonra hatalarından ders aldı yine alabilir.

14 final haftası var bence 8'i garanti 6 maç ise hakkaten final maçları olacak.

fernandosuz ve ndiayesiz oynuyosun 3 haftadır....belhanda yedekte,feghouli nerde oynuyo belli değil ama yine de iyi götürdük bu süreci.çocuklugu bırakıp adam gibi odaklanın da şampiyon olalım artık.

aglayacaksanız da forumu işgal etmeyin,yeter ya.

Keramettinciğim yazı için teşekkür ediyorum.
Maç başlığında kastettiğim buydu.
Çok duygusalız ben de öyleyim ama bu oyun beyinde oynanır beyler.

Neden şöyle düşünmüyorsunuz bizim berbat oynadığımız bi haftada rakiplerimiz enayilik etti berabere kaldı.Evlerinde bizim 5 attığımız takıma yenildi adamlar.Öteki bizim deplasmanda yendiğimiz Bursa'ya öteki bizim deplasmanda yendiğimiz Konya'ya puan verdi
Bizse Bugun donku yedek başlatmamız gerektiğini puan kaybederek gördük.Bize ders oldu.Çok şanslıyız şampiyonluk yolunda önemli bi ders aldık

ŞAMPİYON OLACAĞIZ

Bizde (Galatasaray olarak) hep böyle oluyor. Bir mac ile ya hersey basliyor ya da hersey bitiyor.

Evet biliyorum karamsar olmak icin yeterince kötü seyler yasadik son senelerde ama daha hersey bitmis degil. Alt tarafi IBB nin de Besiktas'in da yenildigi Sivas'a yenildik biz de.

Cok abartmamak lazim, her maci kazanacagiz diye bir kaide yok. Önemli olan bu tur yenilgiler sonrasinda ayakta durabilmek ve hemen pes etmemek.

Bizde (Galatasaray olarak) hep böyle oluyor. Bir mac ile ya hersey basliyor ya da hersey bitiyor.

Evet biliyorum karamsar olmak icin yeterince kötü seyler yasadik son senelerde ama daha hersey bitmis degil. Alt tarafi IBB nin de Besiktas'in da yenildigi Sivas'a yenildik biz de.

Cok abartmamak lazim, her maci kazanacagiz diye bir kaide yok. Önemli olan bu tur yenilgiler sonrasinda ayakta durabilmek ve hemen pes etmemek.

daha 14 hafta var abi 14 hafta.manyadı herkes yav.ya hep ya hiç takılıyo taraftar resmen.bu nasıl bi duygu yogunlugudur...az sakin kalın,arkadaş

Onu sonradan düşünelim ilk hedefimiz belli.

Terim son gelişinde başta yine yaptı bunları sonra hatalarından ders aldı yine alabilir.

14 final haftası var bence 8'i garanti 6 maç ise hakkaten final maçları olacak.

Beşiktaş çok zorlu maclar oynuyacak ŞL sonrası kayıp yaşaması muhtemel o yüzden onlar havlu atar gibi aykutta zaten iş yok sacma sapan işler yapmaya devam edıyor.

Başakşehir tek rakibimiz gibi avcı mı terim mı daha kalıtelı işler yapar sence

Fenerin yerinde olmak daha kötü hakkettikleri maçı içerde alamadılar.

Beşiktaş yoktan iki gol yedi attığı iki ekstra gole rağmen.

Biz bambaşka hava şartlarında bir ton eksiğe ve hataya rağmen becerisizlikten verdik bu maçı. Kalecimiz top çıkarmadı maç boyunca düşünün bunları da.

Beşiktaş çok zorlu maclar oynuyacak ŞL sonrası kayıp yaşaması muhtemel o yüzden onlar havlu atar gibi aykutta zaten iş yok sacma sapan işler yapmaya devam edıyor.

Başakşehir tek rakibimiz gibi avcı mı terim mı daha kalıtelı işler yapar sence

ardayı izledin mi konya macında,arda böyle eli belinde takılır sene sonuna kadar.emre belezoglu o kırmızı karttan sonra rahat durmayacak bence.verecekler ilk fireyi onla.

Üst Alt