Şampiyonluk Nöbeti 2017/2018 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluk Nöbeti 2017/2018

Merhaba değerli arkadaşlar;
Bildiğiniz üzere Türkiye Süper Liginde yeni sezon başladı. Bizde çok ciddi transferler ile güzel bir takım kurduk. Bu takım geçen hafta içeride ki Kayseri spor maçında oldukça istekli ve hırslı gözükerek lige müthiş bir başlangıç yaptı. Bizde Galatasaray'ımızın yeni sezonda hak ettiği olan Şampiyonluğa kavuşması için kenetlenmek durumundayız. Bildiğiniz üzere Galatasaray camiası kenetlendiği takdir de o sene kimseye kupa veyahut şampiyonluk vermez. Alır ve gider. Ondan dolayıdır ki tüm forumdaki arkadaşlarımı safları sıklaştırmaya davet ediyorum. Bu hafta rakibimiz, en nefret ettiğimiz isimlerden birinin başında olduğu Osmanlı spor bu mücadele de Galatasaray'ımızın hak ettiği galibiyete olan inancım tamdır. Sizleri de bu sinerji hareketine katılmaya davet ediyorum.

Alınacak 102 puan mevcuttur. 3 puanı gitti ve geride kaldı 33 maç ve alınması gereken 99 puan, unutmayalım ki inanmak başarmanın yarısıdır.

Yürüyedur GALATASARAY

Kod:
[COLOR=#3E3E3E]Küçük bir not eklemek istiyorum. Bu başlıkta zafer ile ilgili özlü sözlerinizi paylaşır iseniz sezon bitiminde bir yayın evi ile görüşüp Gscimbom adına değerli üyelerimiz için küçük bir hediye olarak Galatasaray'ın şampiyonluk yolunda taraftarlarının yazdığı hikaye diye küçük bir kitapçık bastırabilirim. Değerli üyelerimiz hepinizin katkısı ve Allah'ın izni ile şampiyon olacağız.[/COLOR]

Son düzenleme:
tumblr_mnbbmd4njr1qbws91o1_500.jpg

SENI SEVMEYEN ÖLSÜN :gsbayrak:

Son düzenleme:
Genelde bu başlıklar bi ivme yaratildiktan sonra açılırdi ama öyle ümit verdi ki takım ilk haftadan sinerji başlığı açıldı.
Yüzümüzü kara çıkarmaz umarım aslanlar.

GSCimbom Mobile App

34 adımlık bu yürüyüşün ilk adımını geçen hafta attık. Bu hafta ikinci adımı atmamıza şurada saatler kaldı. Haydi bismillah diye başladık. Sonu Şampiyonluk olsun. Allah futbolcularımıza güç ve kuvvet, bizlere de sabır ve dirayet versin. Dediğim gibi safları sıklaştırma zamanıdır. Yürüyüşümüz sezon sonu çifte kupa ile bitecek.

Yarın kazanırsak içerdeki sivas maçını 50 bine oynarız o maçtan sonra açılsaydı daha iyi olurdu sanki neyse hayırlı olsun inş uğurlu gelirsin..

Küçük bir not eklemek istiyorum. Bu başlıkta zafer ile ilgili özlü sözlerinizi paylaşır iseniz sezon bitiminde bir yayın evi ile görüşüp Gscimbom adına değerli üyelerimiz için küçük bir hediye olarak Galatasaray'ın şampiyonluk yolunda taraftarlarının yazdığı hikaye diye küçük bir kitapçık bastırabilirim. Değerli üyelerimiz hepinizin katkısı ve Allah'ın izni ile şampiyon olacağız.

Hedef:Şampiyonluk
Alınabilecek maksimum puan:102
Mevcut Puan:3
Kalan Puan:99
Bu haftaki rakip:Osmanlı Spor

Hedef:3 Puan ve Liderlik

Yürüyedur Galatasaray

Kod:
[COLOR=#3E3E3E]Küçük bir not eklemek istiyorum. Bu başlıkta zafer ile ilgili özlü sözlerinizi paylaşır iseniz sezon bitiminde bir yayın evi ile görüşüp Gscimbom adına değerli üyelerimiz için küçük bir hediye olarak Galatasaray'ın şampiyonluk yolunda taraftarlarının yazdığı hikaye diye küçük bir kitapçık bastırabilirim. Değerli üyelerimiz hepinizin katkısı ve Allah'ın izni ile şampiyon olacağız.[/COLOR]

Şampiyon olursak eğer üyelere kalıcı bir hatıra olması açısından bunun bastırılıp dağıtılmasına yönetim olarak bizde katkı sağlar destekleriz.

Bizi ŞAMPİYONLAR LİGİ müziğine alıştıran GALATASARAY , alışkanlıklarımızdan bizi mahrum bırakma.
üstünüzdeki forma güç verir size hakkını verin sadece
YouTube

Üst Alt