Şampiyonluk Nöbeti 2017/2018 - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluk Nöbeti 2017/2018

Takima güvenemiyorum. Yanlis anlamayin. Hocaya güvenim tam. Bazi özel futbolculara güven tam. Ama kadronun cogunluguna güvenemiyorum. Gözümün önüne Belhanda geliyor mesela Feghouli geliyor Maiconun bireysel hatalari geliyor. Orta sahayi düsünüyorum. Son olarak Gençlerbirliği deplasmanini görüyorum. Kadro psikolojik baskiyi kaldirabilecegini düsünmüyorum. Insallah yanilirim. Insallah sezon sonu Bu yazdiklarim icin özür dilemek zorunda kalirim.

Deplasman: Alanya
Iç saha: besiktas
Deplasman: Akhisar
Iç saha: Malatya
Deplasman: Göztepe

Su tabloya bakip sezonu özet geçerseniz ne demek istedigimi anlarsiniz umarim. Sakin yanlis anlamayin renkdaslarim.

Takima güvenemiyorum. Yanlis anlamayin. Hocaya güvenim tam. Bazi özel futbolculara güven tam. Ama kadronun cogunluguna güvenemiyorum. Gözümün önüne Belhanda geliyor mesela Feghouli geliyor Maiconun bireysel hatalari geliyor. Orta sahayi düsünüyorum. Son olarak Gençlerbirliği deplasmanini görüyorum. Kadro psikolojik baskiyi kaldirabilecegini düsünmüyorum. Insallah yanilirim. Insallah sezon sonu Bu yazdiklarim icin özür dilemek zorunda kalirim.

Deplasman: Alanya
Iç saha: besiktas
Deplasman: Akhisar
Iç saha: Malatya
Deplasman: Göztepe

Su tabloya bakip sezonu özet geçerseniz ne demek istedigimi anlarsiniz umarim. Sakin yanlis anlamayin renkdaslarim.

renktaşım fegh ve maicon'u belhanda ile aynı kefeye koymamak lazım. Maicon kötü de oynasa savaşıyor, fegh hiç koşmasa bile ne yaptığını biliyor ama belhanda konusunda çok rahatsızım. Çok umursamaz, gereksiz pas merkezi oldu resmen bazen verdiği pası görünce iyiki Fatih hocanın yerinde değilim diyorum.

renktaşım fegh ve maicon'u belhanda ile aynı kefeye koymamak lazım. Maicon kötü de oynasa savaşıyor, fegh hiç koşmasa bile ne yaptığını biliyor ama belhanda konusunda çok rahatsızım. Çok umursamaz, gereksiz pas merkezi oldu resmen bazen verdiği pası görünce iyiki Fatih hocanın yerinde değilim diyorum.

Maicon savasiyor haklisin Ama saçma sapan driblinglere giriyor tehlikeli bölgede top kaybediyor. Yan toplarda gol Yeme sorunumuzu çözemiyor. Feghouli bazi dis saha maçlarinda varligini koyamiyor. Mesela Marianoya bakiyorum kusursuz japona bakiyorum kusursuz oynuyor. Su Iki futbolcunun verdigi güveni ilk 11in yarisindan alsam kesin sampiyonuz diyecegim Ama durum öyle degil.

Maicon savasiyor haklisin Ama saçma sapan driblinglere giriyor tehlikeli bölgede top kaybediyor. Yan toplarda gol Yeme sorunumuzu çözemiyor. Feghouli bazi dis saha maçlarinda varligini koyamiyor. Mesela Marianoya bakiyorum kusursuz japona bakiyorum kusursuz oynuyor. Su Iki futbolcunun verdigi güveni ilk 11in yarisindan alsam kesin sampiyonuz diyecegim Ama durum öyle degil.

haklısın renktaşım sadece belhanda bu ara sabrımı çok zorluyor o yüzden onu herkesten ayrı tutuyorum.

Kapatalim bu konuyu. Alanya maglubiyetini beklemeye gerek yok.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

fatihterim.gif

Beşiktaşın içinden geçip şampiyonluktan düşüreceğimiz bir hafta olacak yeni hafta.

Başakla 33'e kdr gidebiliriz sanırım.

3 gündür bütün medyada ve sanal alemde Şampiyon olduğumuz garanti gibi söylemler bilerek dile getirliyor.bunuda en çok fenerliler bilerek yapıyor.
Umarım teknik heyet ve oyuncularda bu akıma kulak asmazda rehavete kapilmazlar.
Aksini düşünmek bile istemiyorum.

Şaka maka zor bi ihtimal gibi dursada bu hafta şampiyon olabilme ihtimalimiz var , Başakşehir ve Fenerbahçe puan kaybedip biz kazanırsak şampiyon oluyoruz keşke Fenerde biraz daha sağlam biriyle oynasaydı.Ayrıca bu haftanın fikstürünüde beğendim Fb ve Besiktastan önce oynuyoruz Basakta bizden önce takılabileceği bir maça çıkıyor.

Okyanusu astik geriye dere kaldı. İnşallah 2 de 2 yapıp şampiyon olacağız. Gercekten biz taraftar olarak cok istedik çok emek verdik Allah emeklerimizin karşılığını verecek insallah.

yorumsuz...

Ne gerek var ki laf kalabalığı yapıp, bişeyler söylemeye artık.
Durum belli..... Ve sadece uzanıp almak için yapılması gereken de belli....

taktik maktik yok BAM BAM BAM
ŞAFAK 29.30'

Yüzdük yüzdük derenin sonuna geldik, fatih hocanın dediğin gibi hikayeyi siz başlattınız siz bitireceksiniz Allah yardımcımız olsun

33 hafta geride kalırken, ilk dört takımın lider kaldığı hafta sayısı:
Galatasaray: 25
Fenerbahçe: 0
Başakşehir: 8
Beşiktaş: 0

DdjWy_TWkAAHAo3

Üst Alt