Şampiyonluk Nöbeti l 2019-2020 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluk Nöbeti l 2019-2020

Beşiktaş'ın 2. Feda sezonu diyebiliriz, Fener'in hali içler acısı şampiyon olacak kadro ve sinerjiyi yakalayamayacaklar, Başakşehir ise seneye ilk 4'e dahi giremeyecek, hata yapmazsak daha güçlü bir şampiyonluk bizi bekliyor...​

:sarıkalp::kırmızıkalp:

Biz zaten şampiyon oluruz da,diğer önemli konu Şikabahçe’nin küme düşmesi.
Bu sene Bursa ve Göztepe’nin umulmadık puan kayıpları ile kurtuldular ama önümüzdeki yıl daha da kötü durumda olacaklarını ve küme düşeceklerini tahmin ediyorum.

Yanlis hatirlamiyorsam ffp’de 3 yilimiz daha var
Bu demek oluyor ki CL gelirleri fantastik transferlere degil mali acigin kapatilmasina gitmeye devam edecek
Bunun yanisira bildigim kadariyla rivadan da para gelmeye devam edecek
Stad isim anlasmasi da bu sene yenilenecek

Dovizin patladigi ve devasa kur farki olusan bir donemde bile bunlar sayesinde butce fazlasi verildi
Varin onumuzdeki 2-3 yilda neler olabilecegini siz dusunun

3 yilin sonunda mali olarak cok cok iyi yerlere gelebiliriz ve rakiplerle farki kapatilmasi cok cok zor noktalara getirebiliriz
Bu potansiyelimiz bu sampiyonluktan itibaren var

Yapmamiz gereken sey transferde cok cok dikkatli olmaya devam etmek
CL gelirini garantilemek icin iskeleti cok bozmadan sampiyonluga yetecek takviyeleri yapmak
Bu donemde Turkiye kupasiymis hatta CL maclari falan bile bu devamliligin saglanmasi kadar onemli degil
(Onemli degil demiyorum, devamlilik daha onemli diyorum)

fener batik vaziyette nakit akisini bagislarla sagliyor, ayrica kadro kotu vaziyette, kocun parasi da bir yere kadar, bjk maaslari odeyemiyor, kadro yasli, farki acmak icin en uygun donemdeyiz

Bu şampiyonluktaki en büyük rakibimiz Trabzonspor olabilir. Ünal hoca inanılmaz kısıtlı bir kadrodan muazzam verim aldı. Transfer yasağını kaldırıp birkaç takviye yapabilirlerse ciddi rakip olarak gelirler.

Hedef:

jordan-23-webrazzi.jpg

Üst Alt