Şampiyonluk Parolası 2 Deplasman Galibiyeti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluk Parolası 2 Deplasman Galibiyeti

İçerde olan maçlara hiç bakmıyorum herkes içerde olan maçlarını kazanır.
***Başakşehir'in deplasman maçları GS-Osmanlı-Antalya. Şahsi fikrim bu maçlardan alacakları max puan 4 olur.Osmanlı'da berabere kalırlar, Antalya'yı geçerler. Başakşehir 72 puanla bitirir ligi.
***Beşiktaş'ın deplasman maçları Akhisar-GS-Osmanlı. 3 maçtan max puan 4 alırlar.Osm yada Akhisar'da puan kaybı yaşarlar. Bence Akhisar'da puan bırakır Beşiktaş. Ligi 69 puanla ligi bitirirler.
***Fenerbahçe'yi genel olarak değerlendirecem. Çünkü çok istikrarsız bir takım. Ne zaman puan kaybedeceği olmuyor. Bir maçta puan kaybederler kalan 5 maçı alırlar. 70 puanla bitirler.

Gelelim bizim maçlara. Dün yaşadığımız mağlubiyet sonrasında içerde olan 3 maçı yeneceğiz bir kere başka şansımız kalmadı. 66 puan yapar. Kalan 3 deplasmanımız. Alanya-Akhisar ve Göztepe. Alanya ve Akhisar maçlarını kayıpsız geçip son maçta o beraberlik hakkımızı kullanmamız lazım. Alanya ve Akhisar'da puan bırakırsak Başakşehir'i tebrik etmekten başka şansımız kalmaz.

İnşallah Gençlerbirliği maçında kaybettiğimiz 1 puanı aramayız.

Onu bunu bilmem de, deplasmanda kazanamayan takım şampiyon filan olamaz. Rakipler ekstra puan kayıpları yapmasaydı zaten şu an 4. olurduk. İçerde galip gel deplasmana git 0 çek, sonra şampiyon olacağım de. Güzel dünya.​
Alanyaspor maçından tırsmaya başladım, yenmemiz zor görünüyor, zaten o maçı alamazsak BŞ maçını kazanmamızında bir esprisi kalmaz.​
Karamsarlığa kapıldım pazartesi gecesinden beri.​

Üst Alt