Şampiyonluk Tişört'ü - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluk Tişört'ü

Cevap: Şampiyonluk Tişört'ü

Kirmizisi fena degil.

Beyazini begenmedim.

Daha güzel kreasyonlar yapilabilirdi bence tasarimlar. Sanki bizim forumdaki tasarimci arkadaslar daha cok zaman ayiriyorlar tasarimlar icin.

ikisi de güzel en azından birisinin alınması lazım...kırmızı olanı nike a yaptırmasalarmış keşke fiyat uçmuş otomatikmen :)

Bugün Ankamall'da ki store gittim yoktu t-shirtler :D acep bitti mi. Ama baya bi kalabalıktı orası hoş ufacık bir odaya koymuşlar mağazayı.

i-love-you-hocam_262743.jpg

bu rekor kirar..

"Şampiyonluk yarınlara kaldı" temalı ürünler istiyorum.Eminim rekor satış olur.Twitter üzerinden Nurettin reyize ulaşabilenlerden rica ediyorum bunu da belirtin:D

klasık olacak yerı de degıl bılıyorum ama gsstoreları heryere ulastırmak lazım...ankarada bıle bırcok avm lerde gsstore yok heryerde fenerıum var ama...bırcok buyuk sehırde nası olmaz gsstore cok mu zor acmak anlamadım...

klasık olacak yerı de degıl bılıyorum ama gsstoreları heryere ulastırmak lazım...ankarada bıle bırcok avm lerde gsstore yok heryerde fenerıum var ama...bırcok buyuk sehırde nası olmaz gsstore cok mu zor acmak anlamadım...

Yuh abi Kızılay AVM'de var daha nerde olsun. Ondan sonraki en büyük AVM'ler Antares ve Ankamall'de de var.

ya kadıköyde kupayı almışız, tarihi bi olay bunu neden kullanmazlar. koy saraçoğlu stadını sarı laciver staddan sarı kırmızı şekilde kupa yükselen bişey yap ya da ona benzer. onlar arenada kupa almış olsalar nasıl tişörtler yaparlardı, biz niye yapmıyoruz, yapsalar satış rekoru kırar paraya çevirirler bunu. uefa kupasında iyi kullanamadık fırsatı, artık böylr fırsatları kaçırmasalar.

Mesela t-shirt tasarım yarışması yapılabilir ne bileyim bazen taraftarlar daha dikkat çekici şeyler yapabiliyor. Bu t-shirtleri dizayn edenler meslek olarak gördükleri için duyguyu yansıtamıyorlar tam olarak. Ama yine de şampiyonluk t-shirtini alacağım.

Bunlar çocuklarının eline pastel boya ve kalem verip bir şeyler mi karala diyor acaba. Bu şampiyonluktan, oldukça yaratıcı ürünler yapılacakken, ilkokul da bize verdikleri resimli tabak gibi ürünler çıkarıyorlar. Eğer beceremeyeceklerse, bizim forumda oldukça başarılı arkadaşlar var onları bünyelerine katsınlar bari.

Üst Alt