Şampiyonluk Yolunda Sarı Kart Tablosu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluk Yolunda Sarı Kart Tablosu

Yarıştaki 3 takımın 3 sarı kartlı oyuncuları:

Galatasaray:
Semih
Burak
Umut
Yekta
Hamit

Fenerbahçe:
Kadlec
Hasan Ali
Egemen
Mehmet Topal
Meireles
Emenike
Kuyt
Webo
Diego

Beşiktaş:
Tolga Zengin
Olcay
Kerim
Demba Ba
Ersan Gülüm
Motta

Galatasaray'da Muslera, Burak ve Semih kritik. Ama Muslera'nın ligi kartsız bitirmesi çok olası v Semih'in de bir maçlık eksikliği Chedjou-Hakan ikilisiyle idare edilebilir. Burak önemli burada. Burak'ın kendini tutması ve sarı kartsız ligi tamamlaması gerek.
Fenerbahçe'de Caner, Egemen, Topal, Kuyt, Emenike, Webo önemli gözüküyor. Ama beleş sayılabilecek bir Erciyes maçları var, Sivas maçında kritik oyuncular bilerek kart görüp Erciyes'te temizlenebilirler. En kritik adamlar Topal ve Caner, biraz da Egemen.
Beşiktaş'ta sadece Demba Ba kritik. Bizim maçta olmazsa güzel olur ama sanmıyorum bizim maçtan önce sarı kart alacağını.

Son düzenleme:
Musleranın olmadığı maç direkt 0:1 geride başlarız net. Onun için Muslera kurban olayım sarı falan yeme, allah aşkına yeme, nolur yeme.

Bizleri Sinan'a muhtaç bırakma.

Muslera ve Burak dışındakiler görse daha isabetli olur zaten bu 2liden biri tek maç bile olmasa çok büyük sıkıntı.

Olcan, Umut, Yekta zaten 11'in oyuncuları değil. Semih'in alternatifi Balta-Ched var, idare edebilirler. Hamit yerine Melo döndü zaten.
Burak ve Muslera'nın alternatifi yok. Kalan 3 maçta sarı kart görmemeliler.

Kaleciler zaman geçirmedikçe kolay kolay kart görmezler.

Fikir geldi aklıma.Out atışlarını öndeyken Sabri kullansın.Kart sınırında değil nasıl olsa.Kartta görse Muslera gitmez hem :)

Olcan, Umut, Yekta zaten 11'in oyuncuları değil. Semih'in alternatifi Balta-Ched var, idare edebilirler. Hamit yerine Melo döndü zaten.
Burak ve Muslera'nın alternatifi yok. Kalan 3 maçta sarı kart görmemeliler.

Yazdıklarımın aynısını yazsaymışsın :)

Bu arada yan gözle Topal, Caner ve Demba'yı kesmek gerek. Onların eksikliği de epey kritik olur.

Yazdıklarımın aynısını yazsaymışsın :)

Bu arada yan gözle Topal, Caner ve Demba'yı kesmek gerek. Onların eksikliği de epey kritik olur.

Valla ne yalan söyleyeyim, yazdıklarını okumadım :D Sadece listeye baktım ve değerlendirdim.

Topal, Caner bu hafta görmeleri pek bir şey değiştirmez gibi. Erciyes maçında sarı kart görmeleri iyi olur, Başakşehir deplasmanı görece zor bir maç {tabi Göksel Gümüşdağ-Aziz Yıldırım tarlaları yeşillendirmezse, daha önce yapmadılar değil}

Selçuk ve Sneijder'in de tertemiz olması çok olumlu. Son 4 maçta her maç 90 dakika sahada olmaları lazım.

Melo'nun da sarı kart cezasından kurtulmuş olması sevindirici ama konu Melo'ysa kırmızı kart sürekli bi ihtimal :)

Muslera sarıyı yiğe bilirdi ama hakem şerefsizlik yapmış olurdu.
Konyanın kalecisi gol yedikleri zamana kadar her posisuonda 1 saat zaman geçirip tek sefer uyarı almasın sonra muslera kart görsün. Yok öyle dünya

Uyarı aldı abi. Bence o da görmeliydi Sarı zaten.

Uyarı aldığını görmemişdim. Sarıyı ilk devrede hak etmişdi o zaten. Wc ye gittim elimi yıkamaya geri geldiğimde adam halen topu oyuna sokmamışdı.
Yada taç atışları. Resmen şerefsizlik bu idaası olmayan bir takımın. Adam gibi oynayıp puan alsalar bir şey demem vallahi.

Daha kac hafta once silinirken herif yine sinirda

Bir tek ts macindaki kartina birsey demem. Gericht kalan ikisi aptalcaydi

Nando ya bilerek verecekler sariyi. Genclerde bi saniye topu gec soksun oyuna bakin nolur

Burak hariç sıkıntı yaşamayız. Burak'ın 2 kartının birinin forma çıkarma diğeri itirazdan aldığını belirtmekte yarar var. Gerizekalı dicen olmayacak. İnsallah salakca bi kart daha yemez.

Üst Alt