Şampiyonlukta Büyük Maçların Önemi!

Sarper Yıldırım

Baba Gündüz
2006da 3-2lik kupa maçı var ondan önce herhalde.
Yok kupada çok zaten,2012 Süper Kupa Finali'nde de 3-2 kazanmıştık.2001 Kupa Yarı Final 4-4 bitmişti.TSYD'yi falan da eklersek çok çıkar.Ama ligde hiç hatırlamıyorum 3 attığımızı,bir 2011-2012'de 3-1 var işte.

Sarper Yıldırım

Baba Gündüz
2 fark attigimiz mac bile sadece 2 tane var 2000'lerde.02-03 Umit Karan ve dedigin mac.Bir de 5-1 var iste.
Hakkaten o bile yok değil mi?Şaka gibi yav.Harbiden böyle olacak gibi değil,4-5 senede bir 1-0 2-1 yen sonra 4-5 sene yeneme falan.Son 30 sezondaki derbi özetimiz resmen.

2001-2002'de de 2-0 yenmiştik bu arada onu da ekleyelim 3 oldu.

Mahir Koç

Malı Arap Faik'ten alıyorduk
GalataSarayı Efendileri
Hakkaten o bile yok değil mi?Şaka gibi yav.Harbiden böyle olacak gibi değil,4-5 senede bir 1-0 2-1 yen sonra 4-5 sene yeneme falan.Son 30 sezondaki derbi özetimiz resmen.

2001-2002'de de 2-0 yenmiştik bu arada onu da ekleyelim 3 oldu.
Sen de Fener galibiyetlerini önemseyen tayfadan mısın Sarper Bey?

Sarper Yıldırım

Baba Gündüz
Sen de Fener galibiyetlerini önemseyen tayfadan mısın Sarper Bey?
Kupalar kadar önemli değil tabi ki ancak tamamen önemsiz diyenin samimi olduğunu düşünmüyorum.Şampiyonluk kutlamalarında 2. olan Başakşehir'e değil Fenerbahçe'ye göndermeler yapılıyorsa,herkes hala Fb ağlama falan diyorsa Fb apaçık bizim rakibimizdir ve ikili rekabette ikili maçlar da önemlidir.Ha kupaların yanında daha minör bir mesele olduğu kesin ona ancak Fbliler karşı çıkar zaten.Fb'nin Türkiye Kupası'nı 1983-2012 arası 28 sezon üst üste alamaması,Kupa Finali'nde Gençlerbirliği,Akhisar vb. gibi ekiplere bile çoğu zaman yenilmesi,GS-Bjk'ye karşı oynadığı 8 Türkiye Kupası Finali'nin hepsini kaybetmesi,ligde 5 sezondur şampiyon olamaması,son 30 sezonda şampiyonluk sayısının Bjk'den bile az olması (Bjk'nin 8 şampiyonluğu var bunların 7 son 30 sezonda.),son maçta 2 kez şampiyonluk kaptırması hem de birini Bursa'ya falan kaptırması bizim derbi istatistiğimizden çok daha büyük sorunlar bence.Bizle kıyasları olmaz o konuda,biz her türlü daha iyiyiz.Hemfikir miyiz bu yazdıklarımda @Uğur İz?

Serkan G. Şafak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Olm manyakmisiniz yav neyin analizini yapiyonuz bu konuda

Mahir Koç

Malı Arap Faik'ten alıyorduk
GalataSarayı Efendileri
Kupalar kadar önemli değil tabi ki ancak tamamen önemsiz diyenin samimi olduğunu düşünmüyorum.Şampiyonluk kutlamalarında 2. olan Başakşehir'e değil Fenerbahçe'ye göndermeler yapılıyorsa,herkes hala Fb ağlama falan diyorsa Fb apaçık bizim rakibimizdir ve ikili rekabette ikili maçlar da önemlidir.Ha kupaların yanında daha minör bir mesele olduğu kesin ona ancak Fbliler karşı çıkar zaten.Fb'nin Türkiye Kupası'nı 1983-2012 arası 28 sezon üst üste alamaması,Kupa Finali'nde Gençlerbirliği,Akhisar vb. gibi ekiplere bile çoğu zaman yenilmesi,GS-Bjk'ye karşı oynadığı 8 Türkiye Kupası Finali'nin hepsini kaybetmesi,ligde 5 sezondur şampiyon olamaması,son 30 sezonda şampiyonluk sayısının Bjk'den bile az olması (Bjk'nin 8 şampiyonluğu var bunların 7 son 30 sezonda.),son maçta 2 kez şampiyonluk kaptırması hem de birini Bursa'ya falan kaptırması bizim derbi istatistiğimizden çok daha büyük sorunlar bence.Bizle kıyasları olmaz o konuda,biz her türlü daha iyiyiz.Hemfikir miyiz bu yazdıklarımda @Uğur İz?
Anlıyorum. Samimi söylüyorum Fenerbahçe’nin benim gözümde 3 puandan fazla hiçbir değeri yok! Son derbide kahroldum çünkü gerçekten şampiyonluk gidiyordu.

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Dogru ama bu itleri yenince bayagi seviniyom.Onemsiz degil kesinlikle

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Ya öyle bakarsan Fb'nin kaybetmesi hele Kadıköy'de kaybetmesi beni sevindiriyor.Derbiler değil sadece yani. :asd:
Fb'nin ligdeki puan kaybi>Bizim lig galibiyetlerimiz.

Hea bir de Avrupa'dan elenmeleri cok hos oluyor hele bir de heveslenmeye baslamislarsa.

Gercekleriyle yuzlesmekte zorlanmayan bir camia olarak derbilerde sictigimiz gercegiyle yuzlesip iyi bir hedef belirlersek bu itleri iceride disarida tokatlariz. Kac yillik Gsliyim guzide takimimin bana yasatamadigini bir senede sanli Umraniyem yasatti

Hidayet Sarıdağ

Nerede kalmıştık...
Şef Gümüş Kıvrım
Gercekleriyle yuzlesmekte zorlanmayan bir camia olarak derbilerde sictigimiz gercegiyle yuzlesip iyi bir hedef belirlersek bu itleri iceride disarida tokatlariz. Kac yillik Gsliyim guzide takimimin bana yasatamadigini bir senede sanli Umraniyem yasatti
Ümraniye, eşi benzeri olmayan bir kulüp.

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Lan hakkaten Ümraniye bile içerde dışarda yendi.

Üst Alt